dostihy

V této kategorii najdete zajímavosti o dostizích – ať se již jedná o klusácké, rovinové nebo překážkové. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<19>>>

Nová dostihová sezona na pardubickém závodišti odstartovala. Na státní svátek 8. května se zde konal první letošní mítink, nazvaný Italský den. Hlavní dostih, kterým byla Cena Dostihového klubu - Velká cena Itálie, vyhrál sedmiletý hnědák Del Sole. Svěřence trenéra Josefa Váni vedl žokej Dušan Andrés, jenž v pátek v Pardubicích posbíral celkem tři triumfy...

Autor: Dušan Korel
Kategorie: dostihy
/ 10.5.2009 10:46:00

Italský den, který se koná v pátek 8. května od 13.00 hodin, odstartuje novou dostihovou sezonu na pardubickém závodišti. Je prvním z deseti letošních mítinků, jejichž tradičním vrcholem bude říjnový festival se 119. Velkou pardubickou České pojišťovny. Pro návštěvníky areálu je na letošní rok připraveno několik novinek a vy se v našem dnešním článku dozvíte, jaké to jsou ;o)

Autor: Dušan Korel
Kategorie: dostihy
/ 7.5.2009 1:30:43
<<<19>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 1/2019