zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

Sleva na jezdecké šperky Poukar pro všechny čtenáře Jezdectví

Ušlechtilí koně a krásné ženy k sobě patří od nepaměti. Elegance obou se prolíná i v nové Jezdecké kolekci šperků značky Poukar navržené přímo pro jezdce, chovatele a milovníky koní. Nyní mohou všichni čtenáři Jezdectví využít příjemnou slevu. Při nákupu v eshopu zadejte kód JEZDECTVI 12 a získejte tak slevu 15 %!

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 24.11.2012 9:00:00

PR článek/ Sobota 24. 11. bude v kamenném obchodě Jezdeckých potřeb Jaroměř patřit slevám. Na vše kromě krmiv a zboží, jež je právě v akci, mohou zákazníci uplatnit slevu 10 %! Obchod sídlí v jezdeckém areálu Paradiso-Fassati v Jaroměři-Josefově (ulice Tyršova 274). Jaké další akce vás na místě čekají? To už se dozvíte uvnitř článku.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 20.11.2012 12:00:00

PR článek/ Dovolte nám, abychom Vás pozvali na akci „Listopadý pád cen“, která bude probíhat na státní svátek 17. listopadu v prostorách obchodního domu Dance and Jump v Praze. Otevřeno bude od 10 do 18 hodin. Na tento den  jsme pro Vás připravili opět nepřeberně nabídek, z nichž nejatraktivnější jistě bude SLEVA 50 % na vysoké kožené boty Cavallo. Firma Cavallo patří mezi přední německé výrobce jezdeckého vybavení. Vysoké boty Cavallo vynikají svým zpracováním, pohodlím a elegancí a pouze u nás je můžete zakoupit za bezkonkurenční ceny od 3 498,-.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 9.11.2012 15:00:00

Již tradičně připravil časopis Jezdectví stolní kalendář s fotografiemi Christiane Slawik. Předplatitelé ho mohou obdržet zdarma nebo za zvýhodněnou cenu, přesný postup najdete jak v listopadovém Jezdectví, tak v článku.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 1.11.2012 10:44:29

PR článek/ Jezdecký sport v České republice se v posledních desetiletích mění. Proměny jsou patrné především na zázemí jezdeckých klubů a stájí. Jsou kladeny čím dál vyšší nároky na pohodlí koní a jezdců. Provozovatelé jízdáren tak hledají způsob, jak nabídnout vyšší standard. Výstavba kryté jezdecké haly umožní celoroční tréninky bez ohledu na rozmary počasí. Dávno už neplatí, že kryté jízdárny jsou jen doplňkem několika jezdeckých areálů. Možnost ježdění pod střechou je dnes téměř nutností. Uvědomují si to jak zástupci velkých klubů, tak i majitelé menších stájí.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 29.10.2012 10:45:00

Pozoruhodný časosběrný dokumentární film Váňa s podtitulem Největší závod je život sám měl premiéru 6. září. Přinášíme fotky z tiskové konference, která se uskutečnila po projekci novinářské předpremiéry a informace k premiéře divácké. Aktualizace 8. 10. 9 HOD: Film Váňa pod širým nebem

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 8.10.2012 9:00:00

Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s. p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici administrátor projektu IOP. Nabízí také místo personalistky a účetní. Informace pro uchazeče najdete v příloze pod článkem. Aktualizace 5. 9. 16:40 HOD: Ministerstvo zemědělství České republiky vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:  ŘEDITEL / ŘEDITELKA  STÁTNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE  NÁRODNÍ HŘEBČÍN KLADRUBY NAD LABEM. Termín pro zasílání přihlášek je do 25. září! 11. 9. 13:10 HOD: Byl prodloužen termín pro zasílání přihlášek na pozici personalistky a účetní a to až do 23. 9.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 11.9.2012 13:10:00

Třetího ročníku internetové ankety Nejkrásnější kůň České republiky 2012 se zúčastní  reprezentanti 28 plemen koní, chovaných v České republice. Připomeňme si, že tituly v předchozích letech získali českomoravský belgik 2881 Agar (2010) a fríský hřebec 1341 Baron fan Odingastate (2011). Aktualizace 4. 9. 12:15 HOD: Maximum Blues Master evropským šampionem

Autor: redakce Jezdectví, Jiří Křepelka, Lucie Hladová
Komentářů: 1
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 4.9.2012 12:15:00

PR text/ Překvapení pro české koňáky přichystal známý německý obchodní řetězec Kraemer. Uspořádal pro ně na státní svátek 8. května speciální akci s názvem Český den. Kromě zdarma občerstvení je pro ně připravena speciální sleva a dárek, v příhraničních obchodech je dokonce připravena česká obsluha. Vydejte se tedy do rakouského Lince (Asten) a Vídně (Inzersdorf), a nebo německého Norimberku (Freucht) na výhodné nákupy! Podrobnější informace najdete zde. Aktualizace 11. 5. 11 hod: Vložen odkaz na vídeňskou fotogalerii. 

 

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 11.5.2012 10:50:00

V pondělí 30. dubna byli hosty pořadu Českého rozhlasu Pardubice "Máme hosty" předseda představenstva Dostihového spolku Vladimír Tlučhoř a správce dráhy dostihového závodiště Jiří Janda. V článku najdete odkaz na záznam.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 8.5.2012 14:00:00
Online přenosy sledujte na HorseTV

HorseTV má za sebou již třetí letošní online přenos a to z dostihového závodiště v Praze Velké Chuchli. Další vysílání plánuje z Mostu, Karlových Varů či Pardubic. Pokud pořadatelé projeví zájem, lze do tohoto projektu zařadit i další, nejen sportovní akce. Všechny záznamy sledujte na www.horsetv.cz.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 26.4.2012 11:00:00

Páteční odpoledne strávili na pardubickém závodišti studenti gymnázia z bavorského Buxheimu. Společně se svými přátelli z Gymnázia Dašická v Pardubicích absolvovali komentovanou prohlídku závodiště. Prošli si nejen dráhu Velké pardubické, ale navštívili také stáje a další zázemí. Prohlídku s průvodcem na pardubickém dostihovém závodišti ale může absolvovat kdokoli.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 21.4.2012 17:00:00

PR článek/Jednou z výher žofínské tomboly bylo fotografické plátno na přání od společnosti FotoFast. Velkoformátový tisk se stává hitem, nyní můžete mít originální obraz například svého čtyřnohého šampiona na kvalitním bavlněném plátně opatřeným lesklým šepsem, který plátnu poskytuje vysoký stupeň UV ochrany, vodě a otěruodolnost. Nejen vaše dárky, poděkování majitelům či trenérům, ceny v soutěžích, ale také třeba stěna v obýváku, klubovně i jízdárně může být originální! Využití fotoplátna je velmi široké vzhledem ke svým vlastnostem.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 2.4.2012 12:00:00
Jasmína Vášáryová spatřila svět

Dnes se Hance a Tomáši Vášáryovým narodila dcera Jasmína. Mamince jako by z oka vypadla - tmavé vlásky a tmavé oči. Je tak pravým opakem své starší sestry Johanky... Jasmínka si tedy dala na čas - měla tu být už 11. 3., ale to by si maminka nemohla dojít na Žofín pro cenu pro nejlepšího mladého drezurního koně, kterým se stala La Fleurette. Gratulujeme a přejeme hodně zdraví! 

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 27.3.2012 20:36:42
Západočeši připravili nový vzhled webových stránek

Západočeská oblast České jezdecké federace připravila nejen pro své členy nový vzhled webových stránek. Obsah je tak mnohem přehlednější, přestože se po grafických úpravách v podstatě nezměnil. Stejná zůstává i adresa: www.cjfzco.cz.

Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
/ 15.3.2012 16:00:00
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2019