chov

Zajímá vás problematika chovu koní? Pak jste tady správně! Tato kategorie má základní rozdělení na následující rubriky: teplokrevníci, plnokrevníci, chladnokrevníci, netradiční plemena, chovatelské přehlídky a dny, chovatelské soutěže, hřebci – testace, svody klisen, výkonnostní zkoušky hřebců, výkonnostní zkoušky klisen, schůze chovatelských svazů, aukce a trhy koní. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<123>>>
Jarní dražba starokladrubských koní již zítra!

Připomeňme si, že již zítra začíná dvoudenní program Jarní dražby starokladrubských koní z chovu NH Kladruby n. L., s. p. o. i soukromých chovatelů. V úterý od 10:00 proběhne předvedení koní na ruce, pod sedlem a v zápřeži, samotná dražba odstartuje ve středu v 10:00. Katalog prodejních koní si můžete stáhnout v příloze pod tímto článkem.

Kategorie: chov
/ 28.3.2011 11:43:40

Jak jsme vás již začátkem minulého týdne informovali, v Národním hřebčíně se chystá ve dnech 29. - 30. března Jarní dražba starokladrubských koní. Hřebčín pro tuto příležitost vydal podrobný katalog obsahující nejen dražební podmínky a informace o nabízených koních, ale dočtete se v něm i další zajímavosti. To vše ve třech jazycích. Stáhnout si ho můžete v příloze pod článkem.

Kategorie: chov
/ 17.3.2011 18:57:02

V úterý a středu 29. - 30. března proběhne v Národním hřebčíně Jarní dražba starokladrubských koní z chovu NH Kladruby n. L., s. p. o. i soukromých chovatelů. Program začne v úterý od 10:00 předvedením koní na ruce, pod sedlem a v zápřeži. Ve středu od 10:00 pak odstartuje samotná dražba. Při nepříznivém počasí se celá akce přesune do haly v hřebčíně Slatiňany. Další potřebné informace a kontakty získáte na webu www.nhkladruby.cz.

Kategorie: chov
/ 7.3.2011 18:37:46

Chcete prodat, nebo koupit koně? Pak máme pro vás jeden tip! V sobotu 3. dubna se v Záhorské Bystricy (Bratislava, SVK) uskuteční Prodejní den koní. Na programu bude skok ve volnosti v hale, parkur st. Z a L, resp. drezura st. Z. Začátek je naplánován na 10. hodinu. Zápisné pro koně je 30 eur. Podrobnosti vč. on-line přihlášky najdete na adrese www.rsteam.sk.

Kategorie: chov
/ 4.3.2010 9:40:14
Přihlášky na aukci až do 10. dubna - pořadatel ON-LINE právě zde!

Aktuální informace pořadatele zní jasně: šanci přihlásit své koně máte ještě do tohoto pátku, 10.4. Na kolik vás účast vyjde a jak vlastně celá akce probíhá se dočtete v tomto článku, nebo přes banner nad naším webem na stránkách pořadatele, případně se můžete na vše detailně a přímo zeptat pořadatele dražby, ing. Tomáše Jandy, v ON-LINE ROZHOVORU zítra, 7.4. od 20 hodin. Link na diskuzi je připraven zde.

Kategorie: chov
/ 6.4.2009 11:07:17

Nedílnou součástí nové připouštěcí sezony bývá v západních Čechách Jarní prezentace plemenných koní. Ta letošní proběhne v neděli 5. dubna v nově zrekonstruovaném objektu Svržno na Domažlicku od 11 hodin. V sobotu 4.dubna  od 11 hodin pořádá David Kodad ve stejném objektu Svržno (okr. Domažlice) 3. Koňský trh. Zájemcům budou předvedeni všichni koně ze zmíněné obchodní stáje. Více podrobností o obou akcích najdete v článku.

Kategorie: chov
/ 2.4.2009 6:00:00
<<<123>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020