volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<123>>>

... Na koních z vesnice do vesnice a Jízdy na selských vozech - přijdou vám tyto názvy zajímavé? Ještě mnohem atraktivnější je akce, jež se pod nimi skrývá. Ve dnech 18.-24. 5. bude probíhat romantická dovolená v sedle po českých vesnicích rumunského Banátu. Leták a odkaz, kde dohledáte podrobné informace, najdete uvnitř článku.

Kategorie: volný čas
Rubrika: agroturistika
/ 17.1.2012 15:00:06

Již druhý ročník Mezinárodního veletrhu turistiky (koná se v rámci výstavy Kůň 2009 v Lysé nad Labem - 18. - 20. září) představí řadu možností, jak strávit krásnou dovolenou v sedle nebo kam se vypravit ke koním s rodinou, s partnerem, s přáteli cyklisty, jen tak si koně pohladit či se učit jezdit. Podrobnosti přináší Ing. Milena Andrlová.

Autor: redakce Jezdectví, Ing. Milena Andrlová
Kategorie: volný čas
Rubrika: agroturistika
/ 17.9.2009 8:00:34
<<<123>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2019