Souhrn nejlepších parkurových výsledků dne – Aleš Opatrný i Marek Hentšel na stupních vítězů

CSI Linec – Rakousko

Aleš Opatrný ovládl nedělní GP, a to s valachem Forewerem. Na parkuru s výškou do 150 cm vybojovali první příčku.

Další úspěch si Opatrný připsal v sedle Carmana. Na parkuru do 140 cm získali krásnou druhou příčku.

V soutěži GP se dařilo i Kamilu Papouškovi s Warnessem. Tato dvojice získala jeden trestný bod za čas a umístila se tak na místě jedenáctém.

Mariana Michlíčková zazářila v juniorské GP, kde na parkuru do 140 cm získala páté místo. Místo šesté i sedmé potom obsadila Eliška Hasnedlová.

Kompletní výsledky ZDE

Danube Spring Live Šamorín – Slovensko

Marek Hentšel zvítězil v soutěži Grand Prix Equistyle. Na parkuru ST+ vybojoval první příčku s koněm Trend Delsendam Z.

Sergej Motygin s koněm Dylan obsadili v této soutěži příčku druhou.

Do TOP 10 se dostal i Ondřej Pospíšil s Einfachem (5. příčka) a Jan Štětina s Gylordem (8. příčka).

Finále dětské túry v Zielone Góře – Polsko

Rozálie Pichrtová obsadila ve finálové túře na parkuru do 125 cm třetí a čtvrté místo s klisnami Šejna a Cupcake Girl.

CSI Lier – Belgie

Tereza Veselá v soutěži Grand Prix sedlala valacha Ferrariho. Na parkuru do 145 cm obdrželi jeden trestný bod a získali tak třináctou příčku.

V soutěži do 120 cm sedlala Juguara a společně obsadili pátou příčku.