Články Krátké zprávy

Pořád show posouvám a zdokonaluji, říká Lorenzo. Brzy přijede do Prahy

„Létající Francouz“ Lorenzo přijede se svojí světoznámou koňskou show do Prahy. Vystoupí při listopadové Global Champions Prague Playoffs. Bude to pro něj velká premiéra v O2 areně, na kterou se moc těší, byť velkých akcí zažil již opravdu mnoho.

Koně na Kačině - 1. 10. 2022

V sobotu 1. října 2022 se konají na zámku Kačina u Kutné Hory oblíbené slavnosti věnované koním.

Přirozená pastva velkých kopytníků bude jedním z hlavních témat Evropského kongresu ochranářské biologie

Pastva velkých kopytníků bude tvořit významnou část náplně prestižní mezinárodní události, která začne v pondělí v Praze. Šestý ročník Evropského kongresu ochranářské biologie (ECCB Prague 2022), který proběhne na půdě České zemědělské univerzity od 22. do 26. srpna, je nejdůležitější událostí v ochraně přírody v Evropě v letošním roce.

V hlavní roli Registana

V sobotu 6. srpna 2022 se v rámci dostihového programu kvalifikačního mítinku na Velkou pardubickou poběží také dostih klisen nesoucí jméno Registany, dvojnásobné vítězky Velké pardubické. Nabízíme osobní vzpomínku na drobnou kobylku jejího trenéra Čestmíra Olehly.

Patnáct mužů, čtyři ženy. Parkurové mistrovství v Martinicích se blíží

Za týden odstartuje v Martinicích mistrovství České republiky v parkurovém skákání jezdců do 25 let, žen a jednotlivců. Do hlavní kategorie nastoupí patnáct mužů a čtyři ženy. V prvním kole nejtěžší národní soutěže bude k vidění celkem 26 koní.

Česká republika poprvé na mistrovství světa Working Equitation!

Valkenswaard: A. Kellnerová dvacátá při sobotním CSI5*, Valentýna Kuková s Laithem sedmá v CSI2*

V nizozemském Valkenswaardu tento víkend probíhají pětihvězdičkové závody, kde startují i světové jedničky jako například: Scott Brash, Rodrigo Pessoa, Marcus Ehning, Kevin Staut, Marc Houtzager, Edwina Tops-Alexander či Darragh Kenny. Českou republiku tam vyrazila reprezentovat Anna Kellnerová, ale i mladá jezdkyně Valentýna Kuková.

1 2 3 4 ... 31

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.