Články

Pomoc útulkům - hlasování

V minulém čísle jsme vás žádali o tip na útulek, stáj nebo jednotlivce, který by si od nás zasloužil příspěvek. Sešlo se několik tipů a my vás nyní opět prosíme o spolupráci, na webu Jezdectví bude možné hlasovat o tom, koho máme letos podpořit.

Vychází prosincové číslo časopisu Jezdectví

Vychází prosincové číslo časopisu Jezdectví. Co se v něm dočtete? Přečíst si můžete například velký rozhovor s Lorenzem de Luca nebo Johankou Vašáryovou. Najdete zde také článek o koronaviru u koní a mnoho tipů na Vánoce!

St Leger pro favoritku Vivienne Wells

áročná "covidová" dostihová sezóna 2020 v České republice skončila v sobotu 21. listopadu. Chuchle Arena Praha uspořádala za zpřísněných podmínek a bez diváků závěrečný dostihový den, jehož vrcholem byla poslední, nejdelší klasická zkouška, 75. St Leger.

WBFSH: Světové žebříčky plemeníků 2020

Světová chovatelská organizace WBFSH vydala žebříčky plemeníků za rok 2020. Již čtvrtý rok v řadě se na prvním místě mezi skokovými plemeníky umístil Chacco-Blue. Drezurnímu žebříčku dominuje Johnson a všestrannostnímu Grafenstolz.

Zahraniční výjezdy v listopadu 2020 - Oliva, Valencie

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v listopadu 2020 sledujte s námi v tomto článku.

Omezený provoz sekretariátu ČJF pokračuje

S ohledem na prodloužení nouzového stavu v ČR do 20. 11. 2020, pokračuje omezený provoz sekretariátu ČJF.

Martin Pecka odchází z funkce ředitele Chuchle Areny Praha

Po několika letech se s dostihovým závodištěm ve Velké Chuchli loučí Martin Pecka, který zde poslední tři roky působil na postu ředitele.

Vychází listopadové číslo časopisu Jezdectví

Vychází listopadové číslo časopisu Jezdectví! Na co se můžete těšit?

Termíny Českého skokového poháru 2021. Začíná Praha, končí Martinice

Zástupci Asociace Český skokový pohár již mají termínovou listinu pro sezonu 2021. Domácí parkurová extraliga začne už v první půlce dubna Velkou cenou Prahy ve Velké Chuchli. Finále proběhne v Martinicích u Březnice.

Jezdecká sezona 2021 v ČR začne za čtvrt roku. Zimní pohár bude poosmé

První jezdecké závody v sezoně 2021 proběhnou za tři měsíce. Dominantou halové sezony se již poosmé stane Zimní jezdecký pohár, jehož první vozatajské kolo proběhne v sobotu 30. ledna v Hradištku. Skoky navážou 6. února v Královicích.