Články Krátké zprávy

První závody olympijské všestrannosti jsou na programu v polovině července

První letošní závody všestrannosti mají své místo v kalendáři akcí Pardubického závodiště v polovině července. Ve dnech 15. – 17. července se jak na kolbištích, tak i na dostihové dráze potkají soutěžní dvojice ve třech různých disciplínách. Uzávěrka přihlášek je 13. července.

Dvoudenní mítink s atraktivní nabídkou i programem pro děti

V polovině června Pardubické závodiště ožije prvním dvoudenním mítinkem letošní sezóny. Páteční odpolední kombinaci rovinových dostihů s proutkami vystřídá v sobotu kvalifikační mítink na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou doplněný Zlatým pohárem. Na sobotu je možné získat vstupenku zdarma, děti si navíc užijí zajímavý doprovodný program.

Pardubické závodiště vypsalo nové bonusy pro dostihy klisen

Pořadatel pardubických dostihů, Dostihový spolek a.s., vypsal ve spolupráci s Advokátní kanceláří Bureš & Bureš s.r.o. nové bonusy pořadatele. Jsou podporou dostihů vypsaných výhradně pro klisny. Ty se v letošní sezóně poběží na Pardubickém závodišti tři.

Den starokladrubského koně 2022

V sobotu 28. května 2022 se v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem uskuteční tradiční Den starokladrubského koně. Bohatě komponovaný program je v letošním roce zároveň oslavou 30. výročí založení Národního hřebčína Kladruby nad Labem, který byl v roce 1992 vyčleněn z tehdejších státních plemenářských podniků. K tomu je již 20 let hřebčín v Kladrubech nad Labem spolu s kmenovým stádem starokladrubských běloušů národní kulturní památkou.

Prague Lions jedenáctí v obtížné soutěži GCL v Miami

Jedenácté místo obsadili ve dvoukolové soutěži Global Champions League na Miami Beach členové týmu Prague Lions. Anna Kellnerová startovala s Catch Me If You Can Old také v individuálním soutěži a dokončila s 12 trestnými body

V Miami pokračuje seriál GCL 2022. Za Pražské lvy nastoupí Kellnerová a Devos

Miami Beach je od čtvrtka dějištěm druhého kola prestižní parkurové série Global Champions. Úvodní část týmové ligy začíná v 16:40 místního času, tedy dvacet minut před 23. hodinou SELČ. Pražské lvy budou reprezentovat Anna Kellnerová a Pieter Devos.

Vstupenky na celou sezonu jsou v prodeji, na Velkou pardubickou se slevou

Přesně měsíc před zahájením pardubické dostihové sezony se otevírají také virtuální pokladny Pardubického závodiště. V pátek 8. dubna, od odpoledních hodin, mají návštěvníci možnost nakoupit vstupenky na celou dostihovou sezonu ONLINE, včetně 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Vše potřebné najdou na webu Pardubického závodiště.

Eric Lamaze oficiálně ukončil kariéru sportovce. ,,Je to jedna z nejtěžších věcí, které jsem kdy musel udělat," uvedl.

Kanadský olympijský vítěz Eric Lamaze s lítostí oznámil, že oficiálně ukončil kariéru sportovce.

Finále Zimního poháru bude o štěstí a nervech, říká Darina Hochmanová

Zimní jezdecký pohár má za sebou kompletní kvalifikační část parkurových závodů. Do finále v Královicích bude ve velké túře nastupovat jako favorit Darina Hochmanová, která vyhrála v této sezoně již podruhé. „Měla jsem víc štěstí než rozumu,“ uvedla.

1 2 3 4 ... 30

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.