Články Sport

Prague Lions jdou do finále Super Cupu GCL. Rozhodla jedna sekunda

Finále Super Cupu Global Champions League, kterým vyvrcholila galashow světového parkuru Prague Playoffs v libeňské O2 areně, bylo napínavé až do úplného závěru. Nakonec o vítězném týmu rozhodly pouhé tři sekundy. 

Julien Epaillard vyhrál před vyprodanou O2 arenou Super Grand Prix

Jedním z tradičních vrcholů galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs byla sobotní Super Grand Prix, jež do ochozů O2 areny přilákala rekordních 13.563 diváků. Dvoukolovou soutěž nikdo z účastníků nedokázal překonat bez penalizace.

Prague Lions vybojovali v O2 areně postup do semifinále Super Cupu GCL

V libeňské O2 areně ve čtvrtek odstartoval pátý ročník galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs. Hlavním bodem programu bylo čtvrtfinále týmového Super Cupu, do něhož nastupoval i domácí celek Prague Lions.

Šimůnková: Horse show v O2 areně bude o rychlosti, adrenalinu a napětí

Program galashow světového parkuru GC Prague Playoffs tradičně zahrnuje také doprovodnou jezdeckou show. Velká část účinkujících se v České republice představí úplně poprvé. „Letos to bude hodně o rychlosti a adrenalinu,“ říká Veronika Šimůnková.

Anna Kellnerová: V O2 areně odstartuji s Harrym. Těším se na fanoušky

Přesně za týden startuje v pražské O2 areně pátý ročník Global Champions Prague Playoffs. Představí se při něm i Anna Kellnerová, nikoliv však s klisnou Catch Me If You Can, ale s valachem Hurricane D.D. Jezdkyně prozradila i plán týmu Prague Lions.

Schou pojede Super Grand Prix. Nejlepší dánský skokan ji okusí poprvé

Nejlepší dánský parkurový jezdec Andreas Schou se poprvé v kariéře může těšit na účast v Super Grand Prix. Do soutěže, která je jedním z vrcholů Prague Playoffs, se kvalifikoval v Grand Prix Říma. Zajímavostí bylo, že nebyl sám, kdo z ní postoupil.

Fredricson pojede počtvrté Super Grand Prix. Jeho postup byl kuriozní

Trochu nečekaně ze sdíleného třetího místa v Římě postoupil hvězdný švédský jezdec Peder Fredricson do Super Grand Prix, která se pojede při GC Playoffs v pražské O2 areně. Držitel medailí ze všech šampionátů i olympijských her ji zažije počtvrté.

Sanne Thijssen o postupu do Prahy: Je skoro nepopsatelné, jak se cítím

Jediný start ve Velké ceně na okruhu Global Champions v celé sezoně vynesl pětadvacetileté jezdkyni Sanne Thijssen účast v Super Grand Prix, která bude jedním z vrcholů GC Prague Playoffs. Nizozemská reprezentantka se v ní představí již podruhé.

Aleš Opatrný má nového koně. Představí se s ním v pražské O2 areně

Již za dva týdny začne v pražské O2 areně pátý ročník galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs. Česká parkurová jednička Aleš Opatrný tam představí nového svěřence Kapsones W. „Locanto byl prodán do Dubaje,“ prozradil jezdec.

Springsteen zamíří do Prahy. Risk jí vynesl účast v Super Grand Prix

Jednou z hvězd Prague Playoffs bude Američanka Jessica Springsteen. Olympijská medailistka z Tokia si účast v Super Grand Prix zajistila triumfem v Londýně, kde zariskovala v rozeskakování.

1 2 3 4 ... 552

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.