Články Sport

Závody CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup dostaly výjimku od MZ

Konání dvou mezinárodních parkurových závodů na přelomu dubna a května již snad nic nestojí v cestě. Pořadatelé mítinků CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup v úterý 13. dubna obdrželi výjimku od NSA a ministerstva zdravotnictví ČR.

Přípravy na parkurový Světový pohár a Pohár národů v Chuchli pokračují

Přípravy na dvoje mezinárodní parkurové závody plánované na přelom dubna a května v Chuchle Areně Praha jsou v plném proudu. Nejprve proběhne od 29. dubna do 2. května Světový pohár CSI2*-W Prague Arena a poté od 6. do 9. května Pohár národů CSIO3* Prague Cup.

ČJF VYHLÁSILA JEZDCE A KONĚ ROKU 2020

Vzhledem k pandemii se bohužel nemohl konat galavečer České jezdecké federace, kde se každoročně vyhlašují vítězové jednotlivých sportovních disciplín. ČJF uveřejnila výsledky včetně krátkých komentářů digitální formou. Olga Plachá, prezidentka České jezdecké federace pevně doufá, že se všichni opět setkáme na galavečeru začátkem roku 2022.

Zahraniční výjezdy v únoru 2021

Global Champions League 2021: Složení týmů

Dnes bylo zveřejněno složení týmů Global Champions League pro sezonu 2021. Jaké jsou hlavní změny v týmech?

Zahraniční výjezdy v lednu 2021

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v lednu 2021 sledujte s námi v tomto článku.

Praha bude opět hostit Pohár národů! Český olympijský tým bude na startu

Skvělou zprávou pro fanoušky jezdeckého parkurového sportu je, že se po velmi úspěšném prvním ročníku C-E-T Prague Cup 2020, Czech Equestrian Team rozhodl uspořádat tyto venkovní mezinárodní závody i v nadcházející sezóně.

Jednání skokové komise s reprezentanty

V pátek 8. ledna se uskutečnilo jednání s jezdci zařazenými v kádru A seniorské reprezentace. Na programu byly plány na individuální i týmovou přípravu před OH Tokio.

Skoková soustředění s Markem Klusem

Pravidelná skoková soustředění s naším předním parkurovým jezdcem Markem Klusem se uskuteční ve dnech 23. - 24. ledna a 27. - 28. února 2020 v Královicích u Slaného a 16. - 17. ledna, 6. - 7. února a 26. - 27. března v Hradištku u Sadské.

Všestrannost v rovnováze

Proč ve všestrannosti dochází k pádům koní, někdy s fatálními následky? K tomuto tématu se vyjádřil americký jezdec a trenér James C. Wofford. V souvislosti s několika fatálními úrazy jezdců a koní počátkem tohoto roku byl článek aktualizován.

1 2 3 4 ... 525

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.