Články Sport

Kalendář Českého skokového poháru pro rok 2022

Necelé tři týdny po Super Grand Prix, která uzavřela letošní jubilejní dvacátý ročník Českého skokového poháru, již pořadatelé přichází s kalendářem na rok 2022. Zapište si do diářů termíny, aby Vám neušlo to nejlepší z domácí parkurové extraligy.

Konečně medaile! Prague Lions skončili v posledním kole letošní Global Champions League druzí

Celou sezonu podával tým Prague Lions při parkurové Global Champions League stabilně dobré výkony, ale medaile se jeho členové dočkali až při posledním kole ve slovenském Šamoríně, kde skončili druzí. Celkové prvenství udrželi Valkenswaard United.

V Šamoríně vrcholí GCL. Prague Lions ve čtvrtek druzí, vedou Vikingové

Skvělé výkony předváděli ve čtvrtek 21. října členové Prague Lions při závěrečném kole Global Champions League 2021 v Šamoríně. V úvodní části soutěže tento tým obsadil druhou příčku za Scandinavian Vikings.

Valkenswaard vs. Šanghaj. Série Global Champions League 2021 vrcholí

Už zítra začne dramatický boj o celkové prvenství v seriálu Global Champions League. Valkenswaard United mají titul na dosah, připravit je o něj mohou ještě Shanghai Swans. Další celky se utkají o přímý postup do semifinále Super Cupu v Praze.

První zastávka v Šamoríně Pražským lvům nevyšla. Vyhráli Doha Falcons

Tým Prague Lions skončil při Global Champions League v Šamoríně až na konci výsledkové listiny. Anna Kellnerová dovezla do cíle devět trestných bodů, její kolega Leopold van Asten byl dodatečně vyloučen kvůli drobnému zranění jeho valacha.První zastávka v Šamoríně Pražským lvům nevyšla. Vyhráli Doha Falcons

Global Champions jde do finále. V Šamoríně budou korunováni šampioni

Základní část letošního ročníku parkurové série Global Champions vyvrcholí před Prague Playoffs ve slovenském Šamoríně. Tam se v následujících dnech uskuteční dvojkolo, ze kterého vzejdou vítězové žebříčků týmové ligy a túry jednotlivců.

Český skokový pohár uctil osobnosti

Dvacet ročníků Českého skokového poháru, to jsou hodiny a hodiny skvělých sportovních výkonů a mnoho zajímavých příběhů. Zároveň se za dvaceti lety skrývá až neuvěřitelné množství práce výjimečných a obětavých lidí, kteří se sešli u tohoto jedinečného projektu a pomohli ho pozdvihnout na dnešní úroveň. První finále v podobě Super Grand Prix udělalo sportovní tečku za letošním ročníkem a celými dvaceti lety poháru, pořadatelé ale velmi sympatickým gestem nezapomněli poděkovat i spolupracovníkům celého seriálu.

Při Global Champions Prague Playoffs bude komu fandit. Pět Čechů získalo divokou kartu

Během galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs diváci v libeňské O2 areně uvidí nejen kompletní světovou elitu. S nejlepšími jezdci a koňmi se bude moci porovnat i několik českých reprezentantů, kteří obdrželi divoké karty.

Tretera vítězem Super Grand Prix

Český skokový pohár našel nový důstojný formát finále. Letošní jubilejní dvacátý ročník Českého skokového poháru zakončila Super Grand Prix Czech Equestrian teamu v Martinicích a nabídla velkolepou podívanou. Prvním vítězem nového finále se stal Vladimír Tretera s Gangsterem v/h Noddevelt.

Velká cena Martinic: poslední jízdenka do finále pro Ondřeje Nágra

Poslední kvalifikační kolo letošního jubilejního dvacátého ročníku Českého skokového poháru hostily netradičně již v pátek Martinice. Na vítěze čekala poslední přímá jízdenka do finálového Super Grand Prix. Tu si bezchybným výkonem zajistil Ondřej Nágr v sedle klisny D.Amelusina R22. Napětí však trvá, seznam devíti účastníků, kterým účast ve finále zajistil počet bodů v žebříčku poháru, bude zveřejněn zítra.

1 2 3 4 ... 533

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.