Články Sport

Parkurové hvězdy se představí v Hamburku. Za Prague Lions bude závodit i Kellnerová

Přední světoví jezdci míří po pátém kole parkurové série Global Champions na další mítink do Hamburku. Tým Prague Lions opět reprezentují Anna Kellnerová, Niels Bruynseels a Pieter Devos.

Premiéra CSIO Bratislava je úspěchem pro slovenské jezdce i pořadatele

Počas štyroch pretekárskych dní medzinárodných parkúrových pretekov CSIO3* Bratislava sa uskutočnilo 19 súťaží a v takmer v žiadnej z nich nechýbali medzi najlepšími športovcami slovenskí reprezentanti. Areálom na Tyršovom nábreží počas podujatia prešlo približne 25-tisíc ľudí.

Prague Lions vyhráli GCL v Saint Tropez. Dařilo se i Anně Kellnerové

Skvělý den prožili v sobotu 21. května jezdci Prague Lions. V pátém kole, které se uskutečnilo na Azurovém pobřeží u Saint Tropez, se jim podařilo zvítězit. Premiéra v Grand Prix skončila pro Annu Kellnerovou dvacátým místem. Soutěž ovládla Švédka Baryard-Johnsson.

Po Poháru národů vyhrála Hinnersová v Bratislavě i kvalifikaci do GP

Sophii Hinnersovej sa na Danube Equestrian Festivalu darí. V piatok vyhrala s nemeckým tímom Longines EEF Pohár národov a v sobotu zapísala v sedle valacha Cepano Baloubet individuálny triumf v kvalifikácii na nedeľňajšiu Grand Prix. Uspel aj Ján Cigan.

Pohár národů v Bratislavě vyhrálo Německo

Prvým zo športových vrcholov Danube Equestrian Festivalu na Tyršovom nábreží v Bratislave bol piatkový Longines EEF Pohár národov, ktorého sa zúčastnilo celkovo jedenásť tímov. Víťazstvo si vybojovali reprezentanti Nemecka, domáci Slováci skončili na deviatom mieste.

Parkur na břehu Dunaje, slovenským jezdcům se v Bratislavě daří

Na Tyršovom nábreží v Bratislave sa od štvrtka konajú medzinárodné parkúrové preteky Danube Equestrian Festival, ktorého súčasťou je aj prestížny Pohár národov. Ten sa uskutoční v piatok popoludní. Prvý deň sa darilo slovenským jazdcom.

Global Champions pokračuje na Azurovém pobřeží. V sestavě Prague Lions nechybí ani Kellnerová

Team Prague Lions budou na pátém kole Global Champions League reprezentovat Niels Bruynseels, Pieter Devos a Anna Kellnerová. To se uskuteční na Azurovém pobřeží u Saint Tropez. Na Francouzskou riviéru míří i celá řada dalších jezdeckých hvězd.

Pohár národů i Světový pohár. Chuchle se chystá na špičkový skokový mítink

Za měsíc se v Chuchle Areně Praha uskuteční třetí ročník mezinárodních parkurových závodů CET Prague Cup. Poprvé během jednoho víkendu nabídne prestižní Pohár národů i Grand Prix zařazenou ve Světovém poháru. Mítink zahrnuje šestnáct soutěží.

Prague Lions v Madridu bronz neudrželi a skončili osmí, zvítězili Berlin Eagles.

V sobotu odpoledne vyvrcholilo v Madridu čtvrté kolo týmové Global Champions League. Prague Lions po skvělých pátečních výkonech nastupovali do druhé části soutěže ze třetí pozice, tu však neudrželi. Zvítězili Berlin Eagles a stali se lídry série. Grand Prix nečekaně ovládla Sanne Thijssen z Nizozemska.

Dva bezchybní v Hradištku

Český skokový pohár nabídl v Hradištku divákům výborný sportovní zážitek. Jen dva jezdci dokázali překonat základní kolo i finále Velké cena Hradištka bez chyby. Zvítězil Ondřej Pospíšil v sedle Huntelaara 1 před Janem Štětinou s Guusem S.

1 2 3 4 ... 538

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.