Články Sport

Prague Lions byli při GCL v Berlíne šestí. Vyhráli Paris Panthers

V osmém kole Global Champions League, které proběhlo v sobotu 24. července v Berlíně, vyhrál po jedné chybě tým Paris Panthers. Prague Lions vybojovali šesté místo a na stejném řádku jsou i v průběžném pořadí této parkurové série.

Dnešní drezury v Tokiu – nejvyšší hodnocení získala Jessica von Bredow-Werndl s Dalerou

Dnes v deset hodin dopoledne středoevropského času vjela do drezurního obdélníku v Tokiu první dvojice.

Předolympijská Global Champions v Berlíně. Dorazí i Tops-Alexander

V Berlíně se od 22. do 25. července koná již osmý mítink prestižní parkurové série Global Champions, kam dorazí i vedoucí jezdkyně žebříčku LGCT Edwina Tops-Alexander, která bude reprezentovat Austrálii za několik dní na olympijských hrách.

Pardubická všestrannost s mezinárodní účastí má své vítěze

Na tři dny se Pardubické závodiště stalo dějištěm závodů jezdecké všestrannosti. Byly nejen kvalifikačním kolem seriálu Zlatá podkova, ale také oblastním mistrovstvím Východočeské oblasti České jezdecké federace. Do deseti soutěží závodů s mezinárodní účastí odstartovalo na 160 jezdců a koní. Vítězem nejnáročnější soutěže – v Ceně ministerstva obrany ČR zvítězil Jiří Kornalík z Jezdeckého klubu Karlštejn v sedle koně jménem Fridrich.

Závody jezdecké všestrannosti už tento týden na Pardubickém závodišti

Jen pár dní před zahájením her v Tokiu se na Pardubickém závodišti uskuteční závody olympijského sportu – všestrannosti. Kombinaci tří jezdeckých disciplín v atraktivním prostředí nabídne pardubický hipodrom už tento týden od 16. do 18. července. Představit by se mělo více než 170 sportovních dvojic jezdec – kůň. Záštitu nad seriálem závodů všestrannosti převzal ministr obrany Lubomír Metnar.

Obhájí skokový titul mistra ČR Tretera? Do Olomouce pojede s Glierite

Přesně 101 jezdců a 154 koní by mělo startovat v polovině července při mistrovství České republiky v parkurovém skákání, které hostí Equine Sport Center Olomouc. V kategorii jednotlivců se pokusí obhájit mistrovský titul Vladimír Tretera.

VC Olomouce: Triumf před olympiádou

Prague Lions byli v Monaku pátí. Kenny se kvalifikoval do Super GP v Praze

Skvělé výkony předvedli v sobotu 3. července členové týmu Prague Lions při druhém kole Global Champions League v Monaku, v němž se posunuli z průběžné jedenácté na konečnou pátou pozici. S výrazným náskokem vyhráli Paris Panthers.

Z Paříže rovnou do Monaka. Global Champions pokračuje sedmým kolem

Ve čtvrtek 1. července večer odstartuje další etapa parkurové Global Champions League, která společně s túrou pro jednotlivce vyvrcholí na podzim v Praze. Tým Pražských lvů budou v Monaku reprezentovat stejní jezdci, jako před pár dny v Paříži.

1 2 3 4 ... 529

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.