Koně na Žofíně 2015 - kompletní záznam na našem youtube

XII. ročník galavečeru Koně na Žofíně se uskutečnil 28. 2. 2015 od 18 hodin. Konal se pod záštitou ministra zemědělství ČR Ing. Mariana Jurečky a podpořila ho také skoková komise ČJF. Vyhlašovali se na něm již tradičně ti nejlepší v disciplíně skoky, zcela nově dvou- a čtyřnohé osobnosti dostihového sportu. Oceněni byli: skoky - Zuzana Zelinková, Alžběta Vojtková, Anna Kellnerová, Sofie Najmanová, Lord d´Or, Caleri II, Sabelius; dostihy - Josef Bartoš, Jiří Chaloupka, Železník. Novináři - Aleš Pohořal a Jiří Gebauer, amatéři Jindřich Fabris a Ing. Aleš Bittner.

Hlavní zprávy TV Prima 28. 2. 2015 (17:45)

Hlavní zprávy TV Prima 1. 3. 2015 (21:24)

Dobré ráno na ČT2 26. 2. - Koně na Žofíně, Aleš Opatrný, 3 vstupy

Videopozvánka zde

Koně na Nuselském mostě - reklama zde

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

Video z celého galavečera na našem youtube kanálu

 

O průběhu galavečera psali: Sportovní listy, Dostihový svět; ILuxury-life.cz, sport.cz, deník Blesk, Pražský deník, Cysnews

 

5. 3. 9:15 HOD: Na našem youtube kanálu najdete kompletní záznam večera. Kompletní výsledky zde.

1. 3. 16 HOD: Na našem youtube kanálu najdete všechna krátká videa - Sofie Najmanové, Anny Kellnerové, Alžběty Vojtkové, Josefa Bartoše a Jiřího Chaloupky.

Aktualizace 1. 3. 4 HOD: Také dnes, v neděli, nezapomeňte sledovat hlavní večerní zprávy TV Prima, opět se tým Vladimíra Procházky vrátí na Žofín! Připojte se i vy k více než 800 000 divákům této zpravodajské relace!

Kdo vyhrál jednotlivé kategorie? Parkurové jezdkyně Sofie Najmanová, Anna Kellnerová, Alžběta Vojtková a Zuzana Zelinková, koně Lord d´Or, Caleri a Železník, tip čtenářů Sabelius a dostihoví jezdci Jiří Chaloupka a Josef Bartoš! Odměnovali se také amatéři, novináři nebo falabella Michelle. Třešničkou na dortu byla i tombola, kde byli vemi úspěšní právě dostiháci - jezdeckou košili Winston vyhrál Václav Luka ml. a musel si ji před zraky diváků obléknout stejně jako Josef Bartoš závodní sako Litex (a splnil tak velké přání své manželce!)

 27. 2. 22:30 HOD: V sobotu nezapomeňte sledovat hlavní zpravodajskou relaci na Primě a přímý vstup na Žofín! Kromě Zpráv od 18:55 je připraven i vstup do VIP zpráv! Od 18 hodin začíná program vyhlašováním Pavo Poháru Jezdectví 2014 - dekoruje Kateřina Brožová, Zuzana Pazderová a Klára Damborská! Těšte se na zábavné videospoty, překvapení i známé tváře! Sledujte naše zpravodajství!

23. 2. 11:45 HOD:  Předprodej vstupenek končí, sál je téměř vyprodán, zbytek vstupenek bude v prodeji přímo na místě od 17 hodin. Přehled volných míst najdete zde, vstupenky v ceně 290 Kč jsou vyprodány.

 18. 2. 9 HOD: Přípravy galavečera finišují, předávat hlavní ceny bude Veronika Žilková, televize Prima přinese v hlavním zpravodajství přímo 28. 2. několik přímých vstupů ze Žofína a také medailonky, které tento týden předtáčí s Josefem Bartošem, Josefem Váňou nebo Zuzanou Zelinkovou! Krátké vtipné spoty na téma vaření, které se budou promítat na Žofíně, jsou již připraveny, diváci se mají na co těšit! Pořadatelé však připravují také další překvapení pro návštěvníky Žofína - a pozor, zbývají poslední prázdné stoly! Zařaďte se do společnosti Tjarka Nagela, Dušana Tovarňáka, Zuzany Zelinkové, Aleše Opatrného, Lucie Strnadlové, Sofie Najmanové, Václava Janáčka, Václava Luky, Jiřího Palíka, Josefa Bartoše, Martiny Růžičkové, Josefa Váni nebo Jaroslava Boučka a buďte na Žofíně!

9. 2. 17 HOD: Ve čtvrtek 26. února můžete vstávat s Alešem Opatrným!

Aleš Opatrný bude parkurový sport a galavečer Koně na Žofíně propagovat jako hlavní host pořadu Dobré ráno na ČT2! Pořad začíná v 6 hodin a trvá do půl deváté - máte tak jedinečnou možnost snídat spolu s naší skokovou jedničkou!

A pozor - na hlavním sále Žofína zbývá posledních 10 stolů, k nimž si můžete zakoupit vstupenky, tak už moc neváhejte!

28. 1. 12 HOD: Přesně za měsíc startujeme - nezapomeňte si včas objednat vstupenky, již je prodána třetina míst! Rozvrh vstupenek najdete v souboru ZOFIN 2015 obsazenost pod článkem. Kdo bude mezi hosty? Dozvíte se v únorovém Jezdectví!

Chcete se nechat nalíčit a učesat?  Naše skvělé vizážistky jsou vám k dispozici a že budete vypadat nádherně, může dosvědčit celý realizační tým nebo každoroční zákaznice Jitka Opatrná! Přitom ceny jsou více než přátelské - za 400,-Kč líčení, účes v ceně cca 600,-Kč (+-100,-Kč dle náročnosti), zvýhodněná cena za líčení a účes 900,-Kč. Máte-li zájem, objednejte se na zofin@jezdectvi.cz pod heslem VIZÁŽ.

Program:

18 hodin - velký sál

Pavo Pohár Jezdectví (skoky, drezura, všestrannost, děti, junioři, mladí jezdci - první trojka)

Šampioni Dostihového závodiště Praha - Velká Chuchle

Šampioni Dostihového závodiště Pardubice

19 hodin - před Žofínem

Mladý kůň roku 2014 - skoky

Kůň roku 2014 - skoky Caleri II, jezdkyně Zuzana Zelinková, majitelka Olga Plachá

Hannoverský svaz - odměna pro majitele nominovaného hannoverána - Sabelius

Holštýnský svaz - odměna pro koně roku  - Caleri II, majitelka Olga Plachá, předává Tjark Nagel

Nejlepší kůň české historie - dostihy Železník (přebírá žokej Josef Váňa a majitel František Novák)

20 hodin - velký sál

Český drezurní pohár 2014

 Český skokový pohár 2014

Skokový jezdec roku 2014 - děti

Skokový jezdec roku 2014 - junioři

Skokový jezdec roku 2014 - mladí jezdci

Překvapení

Dostihový jezdec roku 2014 - roviny Jiří Chaloupka

Dostihový jezdec roku 2014 - překážky Josef Bartoš

Skokový jezdec roku 2014 - senioři Zuzana Zelinková

 

Pozvánku na galavečer uveřejnila ČTK, z ní čerpaly např. Denik.cz, IBlesk.cz, prvninoviny.cz , zprávu přinesl iluxurylife.cz a cysnews.cz.

Článek na extra.cz

Předprodej vstupenek:

Chcete-li darovat vstupenky třeba pod stromeček, napište si o dárkový formulář. Můžete vybrat i vstupenku v nejvyšší cenové relaci se vstupem na raut, který začne po oficiálním vyhlašování v Rytířském sále.

Již tradičně je pro mimopražské připravena speciální cena ubytování v nedalekém hotelu City Club (Sokolská 8, Praha 2, rezervace@city-club.cz, uvést Koně na Žofíně), kde si mohou objednat ubytování pro dva i se snídaní za 800 Kč.

Předprodej vstupenek odstartoval 1. 12. 2014, objednávat můžete na emailu galavecer@jezdectvi.cz, tel. 775 772 747 nebo objednávkovém formuláři zde

 
VIP     velký sál + raut v Rytířském sále       2000 Kč*  (290 Kč vstupenka + 1710 Kč místenka)
Diamant    velký sál                                 1000 Kč*  (290 Kč vstupenka + 710 Kč místenka)
Gold         velký sál vzadu                         700 Kč     (290 Kč vstupenka + 410 Kč místenka)
Silver        velký sál přísálí                         500 Kč     (200 Kč vstupenka + 300 Kč místenka)
               galerie první řada
Bronz      galerie od druhé řady a malý sál    290 Kč

(*V ceně je založení stolu malým občerstvením)

Pro každého nominovaného jezdce je připravena vstupenka Gold

 

 

 

Pod záštitou ministra zemědělství ČR Ing. Mariana Jurečky 

 


 


 


 

Publikováno: 5.3.2015 9:15:58
Kategorie: volný čas
Rubrika: plesy a galavečery
Aktuální číslo
Obsah čísla 2/2020