Hřebec na dnešní den: Global Champion

PR text / Global Champion, tento vynikající skokan, vznikl spojením neuvěřitelné odrazové síly Calvara Z s pružností a technikou Heartbreakera. Calvaro Z, ježděn Josem Lansinkem,Michaelem a Johnem Whitakerovými, se zůčastnil všech významných šampionátů, jako například finále OH Sydney.

V chovu se prosadil hlavně jako nositel síly, rovnováhy, pozornosti a temperamentu. Calvaro Z je otcem mnoha sportovních koní jako Katchina Mail, Night Train, Ralvesther, Riviera nebo Callas Sitte Z. V rodokmenu Global Championa byl Calvaro spojen s otcem matky Heartbreakerem. Tato kombinace se již osvědčila u nejednoho sportovního koně, například Elvaro TN nebo v Čechách známý Einfach.

Matka Cheers, získala jako 3 letá známku 8,5 za typ a skok ve volnosti. Je polosestra GP skokana Valhalla 3 (Jamie Kermond) , a pravá sestra hřebce Zo Heartbreaker (Joy Najem).

Bába Ultraviolet je matkou ve Francii působícího hřebce Ultimo ( po Quattro B).

Global Champion sportoval v Holandsku v soutěžích pro mladé koně, kde se pravidelně umísťoval. Jako pětiletý se zůčastnil Mistrovství světa mladých koní, kde mu bohužel finále uteklo o jedinou chybu. Global Champion disponuje obrovskou odrazovou silou a pozorností.

Více na webovýchn stránkách www.hapax.cz

 

Rozhodli jste se připustit svou klisnu? Je potřeba vybrat si správného plemenného hřebce? Výběr vhodného hřebce je velmi důležitý, a v tom vám i letos může pomoci časopis Jezdectví. Jako každoročně pro vás připravujeme do únorového a následujících čísel speciál o připouštěcí sezoně, inseminaci, jednotlivých plemenných hřebcích, přehlídkách hřebců v chovatelských stanicích.

Pessoa Auction: Aukce koní legendárního jezdce

KMK 2020 zahajuje dle plánu

Pessoa Auction: Aukce koní legendárního jezdce

KMK 2020 zahajuje dle plánu