Články

Testujeme MG EHS

Po letech se na český trh vrací MG, původně britská značka s čínským majitelem, a rovnou s dvojicí modelů ZS a EHS. 

PF - 2023

Katalog hřebců ČT na rok 2023

Jezdectví ve spolupráci se spolkem Český teplokrevník vám přináší katalog hřebců ČT na rok 2023 na pokračování. Více najdete v aktuálně vycházejícím časopisu.

Obnova jabloňových alejí

Vědci našli plasty v trusu velkých kopytníků. Zvířata to může ohrozit na zdraví

Znečištění krajiny plasty začíná být vážný problém i v oblastech, které patří k přírodně nejcennějším v České republice. S rostoucí zátěží plastovým odpadem se v posledních letech potýká i rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice.

Parkurová Global Champions 2023 bude mít zcela nový víkendový formát

S rokem 2023 přijde do parkurové série Global Champions velká programová změna. Obě kola týmové soutěže GCL se pojedou v jeden den. Do Grand Prix LGCT se vždy kvalifikuje 40 nejlepších jezdců, tedy zpravidla o pět více než doposud.

Mikulášský dárek od nás – zahájili jsme prodej vstupenek na Velkou pardubickou

Symbolicky v den, kdy naděluje Mikuláš dárky, zahájil Dostihový spolek online prodej vstupenek na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou a také dvou typů permanentních vstupenek na sezónu 2023.

Global Champions 2023 bude mít šestnáct etap. Tou poslední bude Praha

Jen necelé dva týdny po zakončení parkurové Global Champions 2022 jsou známé termíny a místa konání dalšího ročníku. Ten nabídne jednu zbrusu novou destinaci v Německu. Seriál opět zavítá na Střední východ, do Ameriky, Asie i do samého srdce Evropy.

Vychází prosincové číslo Jezdectví 2022

Vychází prosincové číslo časopisu Jezdectví. Těšit se můžete na rozhovor s nejlepším jezdcem GCL Christianem Ahlmannem. Pro ty, kteří nestihli nebo nemohli vyrazit na letošní Prague Playoffs do O2 arena, jsme připravili přehledné a rozsáhlé shrnutí. Dále v časopisu najdete novinky z luxusní belgické kliniky Equitom. Dočtete se také o tom, jak rozeznat, kdy váš kůň potřebuje veterináře a kdy fyzioterapeuta s chiropraktikem. Nepřehlédněte ani stranu 66, kde jsme vylíčili průběh testování MG EHS. Zajímat by vás mohl i článek - Jak zpříjemnit koni přilnutí.

Super Cup GCL v O2 areně vyhrál tým mladíků. Prague Lions jsou šestí

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs v libeňské O2 areně zakončilo již počtvrté finále týmového Air Bank Super Cup, do něhož se poprvé kvalifikovali i Pražští lvi. Z vítězství se nakonec radovali mladíci z Miami Celtics.

1 2 3 4 ... 1313

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.