Články

Prague Lions vyhráli GCL v New Yorku. Před posledním kolem jsou třetí

Tým Pražských lvů má nakročeno k nejlepšímu výsledku v Global Champions League za dobu jeho existence. Jeho členové v New Yorku již potřetí za letošní sezonu zvítězili a posunuli se v průběžném pořadí na třetí místo.

Do Prahy určitě přivezu Dominatora, uvedl lídr LGCT Christian Ahlmann

Němec Christian Ahlmann je momentálně lídr žebříčku světové parkurové série Longines Global Champions Tour. Letos si při ní připsal již dvě vítězství, a bude tak pochopitelně i jedním z favoritů pro Super Grand Prix v Praze.

Je nejvyšší čas pořídit vstupenky na Velkou pardubickou

Letošní 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, konaná pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly, je na programu už druhou říjnovou neděli, tedy 9. října 2022. Času na nákup vstupenek tak již mnoho nezbývá. Aktuálně jsou volné kapacity míst k sezení především na tribunách s označením I a G, které jsou situované na začátku a konci cílové roviny.

Přihlášky na Velkou pardubickou: Chybí Theophilos, pole favoritů je ale široké

Ve čtvrtek 22. září byly zveřejněny přihlášky na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Na listině je 17 jmen včetně zahraničních hostů. Nechybí obhájce loňského vítězství Talent, naopak schází jméno vítěze z roku 2019 Theophilose, který se zranil.

New York hostí parkurovou Global Champions. Maher útočí na třetí titul

Sérii Global Champions čeká jedna z posledních letošních zastávek před listopadovou galashow světového parkuru Prague Playoffs v libeňské O2 areně. Od 23. do 25. září se koná čtrnácté kolo v New Yorku, kde půjde opravdu o hodně. Za Prague Lions budou startovat Pieter Devos, Niels Bruynseels a Anna Kellnerová.

Další vítězný Hruška

Travnaté kolbiště Jezdeckého klubu Baník Ostrava hostilo Velkou cenu Ostravy, která zúčastněným jezdcům přinesla bonusové body. Navzdory vrtochům zářijového počasí se pořadatelům podařilo zajistit bezpečnou trať, na které diváci viděli napínavou podívanou. Vítězem předposledního kvalifikačního kola Českého skokového poháru se stejně jako v Litomyšli stal jezdec jménem Hruška, tentokrát ale Jiří. V sedle klisny Reiky dokázal jako jediný absolvovat základní kolo i finále bez trestných bodů a kvalifikoval se tím do martinické finálové Super Grand Prix.

Pořád show posouvám a zdokonaluji, říká Lorenzo. Brzy přijede do Prahy

„Létající Francouz“ Lorenzo přijede se svojí světoznámou koňskou show do Prahy. Vystoupí při listopadové Global Champions Prague Playoffs. Bude to pro něj velká premiéra v O2 areně, na kterou se moc těší, byť velkých akcí zažil již opravdu mnoho.

Do Ostravy pro bonus

Předposlední kvalifikační kolo Českého skokového poháru bude hostit Jezdecký klub Baník Ostrava. Ostravské travnaté bojiště láká jezdce bonusovými body do žebříčku – za umístění na travnatém povrchu, který klade na jezdce i koně specifické požadavky, lze získat bonus pěti bodů. Ten může hrát významnou roli, neboť do martinického finálového Super Grand Prix postupují vítězové předešlých kvalifikačních kol a hrstka jezdců s nejvyšším počtem bodů.

Velká cena dešti navzdory

Kvalifikační kolo Českého skokového poháru v Suché u Litomyšle bylo plné překvapení. Velkou cenu Litomyšle málem spláchl déšť. Pořadatelé se však nedali, stavitel upravil kurz a vítězem se stal Zdeněk Hruška v sedle osmiletého hřebce jménem Giovany.

1 2 3 4 ... 1308

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.