Články

Kalendář Českého skokového poháru pro rok 2022

Necelé tři týdny po Super Grand Prix, která uzavřela letošní jubilejní dvacátý ročník Českého skokového poháru, již pořadatelé přichází s kalendářem na rok 2022. Zapište si do diářů termíny, aby Vám neušlo to nejlepší z domácí parkurové extraligy.

Konečně medaile! Prague Lions skončili v posledním kole letošní Global Champions League druzí

Celou sezonu podával tým Prague Lions při parkurové Global Champions League stabilně dobré výkony, ale medaile se jeho členové dočkali až při posledním kole ve slovenském Šamoríně, kde skončili druzí. Celkové prvenství udrželi Valkenswaard United.

Závěrečný dostihový mítink byl velkým dnem Jana Faltejska

Ve velkém stylu se s pardubickou sezonou rozloučil především žokej Jan Faltejsek. Do Závěrečného dostihového dne vlétl jako uragán, když zvítězil v pěti ze sedmi překážkových dostihů a poprvé od dubna roku 2012 se vrátil i do rovinového provozu.

LGCT Šamorín: Valentýna Kuková první v Medium tour

V Šamoríně vrcholí GCL. Prague Lions ve čtvrtek druzí, vedou Vikingové

Skvělé výkony předváděli ve čtvrtek 21. října členové Prague Lions při závěrečném kole Global Champions League 2021 v Šamoríně. V úvodní části soutěže tento tým obsadil druhou příčku za Scandinavian Vikings.

Valkenswaard vs. Šanghaj. Série Global Champions League 2021 vrcholí

Už zítra začne dramatický boj o celkové prvenství v seriálu Global Champions League. Valkenswaard United mají titul na dosah, připravit je o něj mohou ještě Shanghai Swans. Další celky se utkají o přímý postup do semifinále Super Cupu v Praze.

Pardubice uzavírají sezónu, vrací se Player a Kaiserwalzer

V sobotu se uzavře sezóna na naší centrální překážkové dráze v Pardubicích. Na programu je osmička dostihů, jejichž pole sice nejsou povětšinou početná, ovšem vrcholu programu kvalita neschází. V Ceně města Pardubic totiž dvojici účastníků Velké pardubické, jejichž naděje před necelými dvěma týdny vyhasly na Taxisu, vyzvou talentovaní zástupci nastupující generace na čele s Night Moonem.

Kůň mého života: Marie a Eli

Kůň mého života: Júlia a Cigáň

Kůň mého života: Vendy a Dyka

1 2 3 4 ... 1290

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.