Články Zajímavosti

Pomoc útulkům - hlasování

V minulém čísle jsme vás žádali o tip na útulek, stáj nebo jednotlivce, který by si od nás zasloužil příspěvek. Sešlo se několik tipů a my vás nyní opět prosíme o spolupráci, na webu Jezdectví bude možné hlasovat o tom, koho máme letos podpořit.

Vychází prosincové číslo časopisu Jezdectví

Vychází prosincové číslo časopisu Jezdectví. Co se v něm dočtete? Přečíst si můžete například velký rozhovor s Lorenzem de Luca nebo Johankou Vašáryovou. Najdete zde také článek o koronaviru u koní a mnoho tipů na Vánoce!

Vychází listopadové číslo časopisu Jezdectví

Vychází listopadové číslo časopisu Jezdectví! Na co se můžete těšit?

Pozastavení závodů, ZZVJ, SCM a vzdělávacích akcí prodlouženo

V návaznosti na vládní usnesení ze dne 12. října 2020 č. 1021 ČJF pozastavuje veškerou organizovanou sportovní a vzdělávací činnost.

Česká jezdecká federace zahájí osvětový program proti dopingu

Česká jezdecká federace (ČJF) zahájí intenzivní osvětovou kampaň zaměřenou na problematiku dopingu.

Paddock v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem po stavební obnově znovu slouží ustájení starokladrubských koní

Ve čtvrtek 1. října byla slavnostně uvedena do provozu historická stáj Paddock z roku 1865, původně určené pro ustájení anglických plnokrevníků.

Vychází říjnové číslo časopisu Jezdectví

Vychází říjnové číslo našeho časopisu Jezdectví. Nejdete v něm rozhovory s mitry České republiky pro rok 2020 a mnoho zpráv ze sportovního světa. U příležitosti 130. ročníku Velké pardubické jsme přidali navíc jeden tiskový arch věnový jen tomuto dostihu.

Českokrumlovská pobočka Kamíru se stěhuje!

Od 30.9.2020 najdou jihočeští zákazníci pobočku firmy Kamír firmy Kamír & Co spol. s.r.o. prodávající jezdecké a chovatelské potřeby na nové adrese!

Originální skladba Dana Bárty doprovází klip pro záchranu divokých koní

Posledních 160 tisíc korun z původních 2 milionů zbývá vybrat ochranářům v rámci sbírky na záchranu a dokončení rezervace divokých koní a dalších velkých kopytníků ve středočeských Milovicích.

1 2 3 4 ... 207