Články Zajímavosti

Českokrumlovská pobočka Kamíru se stěhuje!

Od 30.9.2020 najdou jihočeští zákazníci pobočku firmy Kamír firmy Kamír & Co spol. s.r.o. prodávající jezdecké a chovatelské potřeby na nové adrese!

Originální skladba Dana Bárty doprovází klip pro záchranu divokých koní

Posledních 160 tisíc korun z původních 2 milionů zbývá vybrat ochranářům v rámci sbírky na záchranu a dokončení rezervace divokých koní a dalších velkých kopytníků ve středočeských Milovicích.

Národní hřebčín slavil první výročí zápisu na seznam světového dědictví UNESCO

Letos je to rok od okamžiku, kdy byla Krajina pro chov a výcvik ceremoniálních kočárových koní v Kladrubech nad Labem zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO.

Prvňáčci míří do školy v kočárech tažených starokladrubskými koňmi

První školní den, 1. září 2020 v 7.15 ráno, čekají před Mateřskou školou v Kladrubech nad Labem již tradičně dvě dvojspřeží starokladrubských koní Národního hřebčína Kladruby nad Labem, aby vypravily začínající školáky na jejich první cestu za vzděláním.

Vychází zářijové číslo časopisu Jezdectví

Vychází zářijové číslo časopisu Jezdectví! Na co se můžete těšit?

Hangár, sklad vašich produktů nebo jízdárna? Vše může zastřešit kvalitní plachtová hala Mobidock

Rozhodli jste se, že je na čase své podnikání podpořit koupí kvalitní haly, kde budete moct skladovat své zboží? Nebo jste zemědělec, který potřebuje sklad pro svoje stroje?

Výstava Koně v akci se letos zaměří na koňské tradice v Evropě

V pořadí už 22. ročník výstavy Koně v akci opět míří na Pardubické závodiště. V sobotu 5. září se v domově Velké pardubické potkají koně reprezentující tradice pěti evropských měst.

Vychází srpnové číslo časopisu Jezdectví

Od zítřka najdete v prodeji srpnové číslo Jezdectví! Těšit se můžete na rozhovor s drezurní jezdkyní Jessicou von Bredow-Werndl nebo na novou rubriku sport obrazem a také na novou SOUTĚŽ pořádanou ve spolupráci s Equestrians.cz!

Stáje a další prohlídkové okruhy Národního hřebčína Kladruby nad Labem otevřeny od července

Od středy 1. července rozšiřuje národní hřebčín nabídku prohlídkových okruhů v Kladrubech nad Labem, včetně hřebčína ve Slatiňanech, kde se návštěvníkům otevírá v rekonstruovaném památkově chráněném objektu zcela nové turistické informační centrum národního hřebčína.

Vychází červencové číslo časopisu Jezdectví

Dnes vychází červencové číslo časopisu Jezdectví! Najdete v něm například rozhovory s Abdel Saidem, Annou Marií a Kristinou Vítek nebo Josefem Bečvářem. Nechybí ani aktuální informace z probíhající sportovní sezony či oblíbený seriál Hřebčí linie v evropském chovu.

1 2 3 4 ... 206