Články Zajímavosti

Vychází zářijové číslo časopisu Jezdectví 2022

V zářijovém vydání na vás čeká rozhovor s jezdkyní Marianou Michlíčkovou či s trenérem Michaelem Lausseggerem. Dále můžete nahlédnout do městečka St. Lô v Normandii, jež je středobodem chovu francouzských sportovních koní plemene Selle Français, kteří v poslední době dobývají svět nejen parkurového skákání, ale i všestrannosti. Na padesáté páté straně začíná článek o závažném zdravotnímu problému zvaném Kissing spine. V rubrice Péče se pak věnujeme tématu alternativního obutí koní. Toto a mnohem víc najdete novém Jezdectví.

Vychází srpnové číslo časopisu Jezdectví 2022

Připravili jsme si pro vás spoustu informací a fotografií z probíhající sportovní sezóny. Dále se budeme věnovat tématu horkého počasí, v rubrice zdraví si pak přečtete o koňských kloubech a jejich neduzích. V neposlední řadě zjistíte, proč je dobré pořídit si airbagovou vestu.

Zápis z jednání Rady ČJF z 19. 7. 2022

Česká republika poprvé na mistrovství světa Working Equitation!

Divocí koně zachraňují ohrožené orchideje. Vzácných rostlin přibývá ve východních Čechách i v Národním parku Podyjí

Díky pastvě divokých koní přibývá v několika lokalitách v České republice vzácných orchidejí. Týká se to přírodních památek Plachta v Hradci Králové a Baroch na Pardubicku, ale také Národního parku Podyjí. Ukazují to první výsledky botanického monitoringu těchto lokalit.

Vychází červencové číslo časopisu Jezdectví 2022

V červencovém časopisu na vás čeká rozhovor se španělským drezurním jezdcem Juanem Matute Guimónem či s českou jezdkyní Eliškou Ciarkowskou. Dále jsme připravili shrnutí všech nejdůležitějších výsledků ze sportovních akcí, které se v posledním měsíci odehrály. V rubrice Péče si můžete přečíst článek Koně nejsou na hraní! A v aktualitách pak rozebereme, zda má stát u dostihové dráhy v Pardubicích hokejová hala?

Vychází červnové číslo časopisu Jezdectví 2022

Vychází červnové číslo časopisu Jezdectví! Přinášíme v něm rozhovor s vítězkou z Miami Katrin Eckermann, dále v něm najdete mnoho informací ze světa sportu - GC Mexico City, GC Madrid, 148. Kentucky Derby, CDI Olomouc, CAI V Kladrubech. Ve veterinárním článku se podíváme na hyperlipémii a také na klouby, aneb proč je důležité, aby se koně hýbali?

Vychází květnové číslo časopisu Jezdectví 2022

Vychází květnové číslo časopisu Jezdectví. Najdete v něm třeba rozhovor s královnou opratí Mareike Harm nebo nejmladším českým žokejem Davidem Liškou. Obrazem se podíváme do Lipska na Světový pohár, na Global Champions Miami a starokladrubské koně na Equitaně. Dále se v novém čísle věnujeme také moderním technologiím, právní otázce co dělat, když majitelé neplatí za ustájení nebo otázce, jak uspět v jezdeckém sportu.

Vychází dubnové číslo časopisu Jezdectví 2022

V dubnovém časopisu najdete rozhovor se dvěma jezdeckými legendami - Josefem Váňou a Ludgerem Beerbaumem. Dále na vás čeká pokračování seriálu Tréninky s olympioniky. V rubrice chovu se budeme věnovat výběru hřebce a přiblížíme si i průběh samotného připuštění. Vynechat byste neměli ani poslední stránku, tam totiž najdete informace k tomu, jak získat slevový kód na nadcházející Equitanu, která bude probíhat od 7. do 13. dubna 2022 v Německu.

Vychází únorové číslo časopisu Jezdectví 2022

Vychází únorové číslo časopisu Jezdectví! Tentokrát na vás čeká například trénink s olympionikem Miloslav Příhoda. Tématu zimní přípravy koní se pak věnujeme s olympijským parkurovým jezdcem Ondřej Zvára. Dále se můžete těšit na rozhovor s paradrezurním jezdcem Vladimírem Votřelem, který žije doslova naplno. No a v neposlední řadě jsme se v únorovém čísle zaměřili i nejžhavější témata, na která je v posledních týdnech upírána velká pozornost. Přiblížíme vám kauzu Beerbaum a prožijeme den s pražskými fiakry.

1 2 3 4 ... 213

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.