Územní schůze SCHČT - Morava: Zápis

Ve čtvrtek 21. dubna se koná územní členská schůze Moravy, a to v Pohostinství V Bráně, Švábenice od 16 hodin. Uvnitř program, dopis, který zaslala jedna z volených delegátů Jana Lošáková a zápis.

Zápis najdete zde.

 

21. 4. Krásné ráno všem chovatelům, především pak těm na českém území!

     Již včera večer jsem se dozvěděla po telefonu o průběhu územní schůze ve Zduchovicích. Ve 21,30h jsem si z ní také přečetla zápis. Dnes nás čeká naše územní schůze Moravská. Té se také zúčastní naše jediná a VÁŽENÁ CHOVATELKA deseti a více plemenných koní a bude moci podle platných stanov právoplatně svým hlasem ovlivnit svazové dění a to pro to, že touto skutečností získala automatickou delegaci na celostátní konferenci. Tato paní nemusela při oblastní schůzi čekat na to, až ji někdo zvolí, na rozdíl od nás všech ostatních. Tato paní jen v klidu a úsměvem čekala, koho ji členská základna navolí do stanoveného počtu volených delegátů a ti mají pak tu čest se s ní celostátní konference zúčastnit. Z tohoto vyplývá, že AUTOMATICKÝ DELEGÁT je NADŘAZEN tomu ZVOLENÉMU. A i když v odstavci Územní schůze, platných stanov, se přímo o automatických delegátech nehovoří, z pohledu minimálně  morálního a z pohledu minimálně úcty k chovatelům deseti a více chovných koní, je právo účasti a hlasování těchto chovatelů již na územní schůzi ZŘEJMÉ! Protože podle platných stanov, má každý  řádný člen PRÁVO hlasovat.
     A jelikož já osobně, a věřím, že i mnoho dalších z řad členské základny, si chovatelů tohoto množství chovných koní velmi vážím, jsem potěšena, že tito lidé, při tomto množství práce, si udělají čas, těchto setkání se zúčastní a svým váženým hlasem mají zájem se zapojit do svazového dění!
     Nevím, jak bude naše vážená paní chovatelka, automatická delegátka, volit. Je to její věc a její svobodné rozhodnutí. Ale jsem ráda, že má zájem se zapojit a ovlivnit současnou svazovou situaci.

     Jana Lošáková

 

Program:

    Zahájení schůze - předseda M. Perníček (K. Růžička)
    Volba pracovních komisí
    Představení kandidátů a tajná volba předsedy
    Představení kandidátů a tajná volba 3 členů předsednictva
    Představení kandidátů a tajná volba 9. člena předsednictva
    Představení kandidátů a návrh na složení Rady plemenné knihy
    Představení kandidátů a návrh na složení Kontrolní komise (§262 - §264) a Rozhodčí komise (§265 - §267)

Soubory ke stažení

Pessoa Auction: Aukce koní legendárního jezdce

KMK 2020 zahajuje dle plánu

Pessoa Auction: Aukce koní legendárního jezdce

KMK 2020 zahajuje dle plánu