Je nejvyšší čas pořídit vstupenky na Velkou pardubickou

Letošní 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, konaná pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly, je na programu už druhou říjnovou neděli, tedy 9. října 2022. Času na nákup vstupenek tak již mnoho nezbývá. Aktuálně jsou volné kapacity míst k sezení především na tribunách s označením I a G, které jsou situované na začátku a konci cílové roviny.

Na obou zmiňovaných tribunách zbývá přibližně polovina jejich kapacity. Jedná se o nekrytá místa k sezení, ovšem se zajímavým výhledem na začínající finiš nebo naopak atraktivní doběh dostihů. Místa k sezení tu lze pořídit za nejnižší ceny v rámci všech tribun pardubického dostihového závodiště, konkrétně za 800,- Kč. 

Několik volných míst nabízejí také atraktivní velkokapacitní lóže se zajištěným, různě rozsáhlým cateringem. Situovány jsou v tribuně označené písmenem A, konkrétně se jedná o prostory s názvem A21 a A43. Před tribunou A je instalovaná LED obrazovka, která zajistí detailnější pohled na dostihové dění. 

Na ostatních tribunách zbývají už jen jednotky volných míst, vstupenek na stání je ale stálo dost. Při jejich online nákupu lze navíc ušetřit oproti ceně vstupenek prodávaných v den konání akce na pokladnách závodiště. Základní vstupné v online prodeji je 350,- Kč, na místě pak 400,- Kč. Děti a senioři mají vstupné za polovinu. V nabídce jsou také výhodné rodinné vstupenky pro dvě dospělé osoby a až tři děti. 

Všechny vstupenky lze zakoupit na webových stránkách www.zavodistepardubice.cz v odkazu Vstupenky (v levém navigačním menu), kde je také mapa tribun a jejich situování v rámci areálu závodiště. 

Dostihový den začíná slavnostním ceremoniálem v 11:00 hod., o půl hodiny později startuje první ze sedmi dostihů. Vrcholem je 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou s časem startu v 16:00 hod. Areál závodiště bude návštěvníkům otevřen od 9:00 hod. 

Informace o dopravě a parkování a další informace k mítinku jsou k dispozici na webových stránkách www.zavodistepardubice.cz v odkazu Velká pardubická.

Do úvodní kvalifikace míří vítěz Velké Mr Spex

Souboj ryzáků ovládl ten starší, Lodgian Whistle opět zazářil

Sezóna 2023 bude plná změn

Do úvodní kvalifikace míří vítěz Velké Mr Spex

Souboj ryzáků ovládl ten starší, Lodgian Whistle opět zazářil

Sezóna 2023 bude plná změn

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.