Seznam vítězů v termínu 26. - 31. srpna 2014. Kdo vyhrál na skokových KMK na Suché, komu se dařilo na ČSP v Plzni a jací jezdci zvítězili na drezurních závodech DBT na Panské Líše? Jak se skákalo na Páterově, ve Vondrově, v Liberci, Našiměřicích a Nových Zámcích, a kdo vyhrál spřežení v Těšánkách? Nahlédněte a mějte přehled!
26. 8. Suchá - skoková KMK
4leté klisny - Jan Kubrický a Lentilka 3
4letí hřebci a valaši - Marek Hentšel a Cameron 2
5leté klisny - Jiří Hruška a Alexa Arista "B"
5letí hřebci a valaši - Gabriela Křesťanová a Aristo Ruf
6leté klisny - Jiřina Bosáková a JLB Wavo Christie
29. - 31. 8. ČSP Plzeň
PÁTEK
EAT SO 110 cm - Dana Pinkavová a La Cora 1
115 cm - Michaela Hanuščinová a Angelina 1
CJC 115/120 cm na styl - Kristýna Hofmeisterová a Jasněnka 6
130/135 cm - Jiří Luža a Verdi-S
EAT 100 cm - Natálie Soukupová Laququ
SOBOTA
EAT 115 cm - Michaela Hanuščinová a Angelina
CJC 115/120 cm - Václav Nágr a D.Amelusina R 22
130 cm - Vladimír Tretera a Quentin
140 cm - Vladimír Tretera a Quentin
NEDĚLE
130 cm -Ondřej Nágr a Indigo F
Finále EAT - Markéta Jarošová a Nubie
Finále CJC - Kristýna Hofmeisterová a Apollo 7
VC - Jiří Luža a Land Rebel-S
29. - 31. 8. DBT Panská Lícha
PÁTEK
CHP/2010 - Sára Kamilla Vadon a Duke of Rabenstein (HUN)
DU/2009 - Sára Kamilla Vadon a Duke of Rabenstein (HUN)
DD/2009 - Gabriella Érdi a Balerina Royal (HUN)
JU/2009 - Sonja Grossauer a Atlantis (AUT)
YU/2009 - Sonja Grossauer a Carpe Diem (AUT)
SOBOTA
CHP/2010 - Bernadett Radnai a Laron-M (HUN)
DU/2009 - Bernadett Radnai a Laron-M (HUN)
DD/2009 - Gabriella Érdi a Balerina Royal (HUN)
DJ/2009 - Zdeno Daniel a Rubicon (SVK)
JD/2009 - Hana Vašáryová a Rock For Hit
SG/2009 - Hana Vašáryová a Equiservis La Fleurette
NEDĚLE
DU/2009 - Bernadett Radnai a Laron-M (HUN)
DJ/2009 - Ildikó Fanyódi a Lawelta C (HUN)
JD/2009 - Sonja Grossauer a Atlantis (AUT)
JJ/2009 - Hana Vašáryová a Rock For Hit
YJ/2009 - Hana Vašáryová a Equiservis La Fleurette
30. 8. Čakovičky
115 cm - Darina Hochmanová a Nela 2
30. 8. Mladá Vožice
115 cm - Zdeněk Hrnčíř a Coca 1
30. 8. Páterov
115 cm - Pavel Macek a Le Ramon
125 cm - Michaela Hažmuková a Capriano Z
30. - 31. 8. Vondrov
SOBOTA
120 cm - Zbyněk Zušťák a Evropa 1
130 cm - Ladislav Arient a Fenix Bono
NEDĚLE
120 cm - Matěj Kotalík a Centex
SO 130 cm - Štěpán Šebelka a Zugatti
135 cm - Štěpán Šebelka a Zugatti
30. - 31. 8. Liberec
SOBOTA
110 cm - Tereza Markusková a Calivado
NEDĚLE
110/120 cm - Michaela Hasnedlová a Gem Stone
SO 120 cm - Jan Chýle a Pompano Beach
130 cm - Daniel Voksa a Quidam de Leymen Z
140 cm - Jan Chýle a Cool Paradise
30. - 31. 8. Těšánky
dvojspřeží pony - Erik Zuvač
jednospřeží - Erik Zuvač
dvojspřeží - Václav Coufalík
30. - 31. 8. Nové Zámky
SOBOTA
115 cm - Martin Hruška a Mancret
125 cm - Rudolf Doležal a Lara Croft
NEDĚLE
120 cm - Marek Hentšel a Censor
130 cm - Jiří Hruška a Espri 2
30. - 31. 8. Našiměřice
SOBOTA
120 cm - Zdeněk Matýska a Reine Du Bal
NEDĚLE
SO 120 cm - Pavel Koláček a S-Classic
130 cm - Veronika Jelínková a Milly