GCT 2015: GP Valkenswaard pro Marco Kutschera

Dvanácté kolo Global Champions Tour zavítá ve dnech 13. - 16. srpna do nizozemského města Valkenswaard. Areál vybudovaný prezidentem LGCT Janem Topsem prošel multimilionovou rekonstrukcí. Minulý rok zde v Grand Prix zvítězil Němec Christian Ahlmann a Codex One. Uvidíme opět napínavé představení? To se dozvíme v sobotu 15. srpna, kdy je na programu Grand Prix. Aktualizace 10. 8. 16:40 HOD: mezi startujícími nechybí Scott Brash, Eric Lamaze, Rodrigo Pessoa, Bertram Allen, Luciana Diniz, Steve Guerdat, Ludger Beerbaum a další známá jména. Seznam startujících 16. 8. 3:00 HOD: GP vyhrál Němec Marco Kutscher a van Gogh.

16. 8. 9:00 HOD: Marco Kutscher dosáhl fenomenálního vítězství ve vysoce dotované Grand Prix Valkenswaard. Tři kola před koncem celé Global Champins Tour zůstává ve vedení Scott Brash.

15. 8. 9:20 HOD: v pátek večer se uskutečnila v rámci závodů Global Champions Tour ve Valkenswaardu týmová soutěž, ve které zvítězil tým Madrid složený z jezdců Rolf-Görana Bengtssona a Harrieho Smolderse.