GCT Paříž - Grand Prix pro Kevina Stauta a Silvanu HDC

Paříž, město světel, bude ve dnech 4. - 6. července hostit sedmé kolo Global Champions Tour. Kolbiště je situováno blízko slavné Eiffelovy věže, což závodům dodá krásnou atmosféru, zejména při nočních soutěžích. Aktualizace 5. 7. 22:30 HOD: Grand Prix (160 cm) vyhrál domácí jezdec Kevin Staut se Silvanou HDC. 6. 7. 19:50 HOD: V soutěži 150/155 cm zvítězil Marcus Ehning se Sabrinou 327.

6. 7. V soutěži 150/155 cm zvítězil Marcus Ehning se Sabrinou 327, 2. Nizozemec Maikel van der Vleuten a VDL Groep Sapphire B a 3. americká dvojice Reed Kessler a Cylana.

5. 7. 145/150 cm vyhrál Belgičan Constant van Paesschen s Citizenguard Rioso van de Kapel, 2. Marcus Ehning se Sabrinou 327 a 3. americká dvojice Jessica Springsteen a Zeros. Grand Prix (160 cm) vyhrál domácí jezdec Kevin Staut se Silvanou HDC, 2. Švýcar Pius Schwizer a Toulago a 3. německá dvojice Marcus Ehning a Cornado NRW.

Vítězná dvojice Grand Prix - Kevin Staut a Silvana HDC. Foto Stefano Grasso

4. 7. 145 cm vyhrál domácí jezdec Michel Hecart s Nokia de Brekka, 2. Mexičan Alberto Michán Halbinger a Carusso LS La Silla a 3. italská dvojice Luca Maria Moneta a Neptune Brecourt. Six Bar vítěz Švýcar Pius Schwizer s Chika's Way, 2. italská dvojice Emanuele Gaudiano a Caesario 6, 3. Němec Daniel Deusser a Erco van t Roosakker. Podvečerní150 cm ovládl Ben Maher s Aristem Z, 2. Maročan Abdelkebir Ouaddar a Quickly de Kreisker a 3. nizozemská dvojice Harrie Smolders a Don V.H.P. Z.