GCT 2015: GP Madrid pro Lucianu Diniz, žebříček pro Scotta Brashe

První májový víkend (1.-3.5.) se v hlavním městě Španělska, Madridu, koná třetí etapa seriálu Global Champions Tour 2015. Loňským vítězem Grand Prix se stal Nizozemec Maikel van der Vleuten, který na závody zavítá i letos. Podaří se mu obhájit vítězství? Aktualizace 3. 5. 8:45 HOD: Grand Prix pro Lucianu Diniz a Winningmood. 16:25 HOD: Nedělní 145 cm vyhrál Darragh Kenny s Belle Rock. Do čela žebříčku GCT se dostala světová dvojka Scott Brash.

NEDĚLE

145 cm vyhrál Darragh Kenny s Belle Rock.

SOBOTA

Soutěž 145 cm vyhrál Belgičan Constant Van Paesschen s koněm Citizenguard Taalex.

Grand Prix pro Lucianu Diniz a Winningmood. Druhé místo vybojoval Philippe Rozier s Rahotep de Toscane a třetí Manuel Fernandez Saro s Enriques Of The Lowlands.

Vítězka Grand Prix Luciana Diniz a Winningmood. Foto Stefano Grasso

PÁTEK

Soutěž 145 cm vyhrál Brit Ben Maher s koněm Contigo 37 a ve 150 cm se dařilo Irovi Bertramu Allenovi s Quiet Easy 4.