Junioři úspěšní na Baltica Equestrian Summer Tour 2019

Juniorské skokové družstvo se o uplynulém víkendu účastnilo výjezdu na CSIOJ do polského Ciekocinka. V pátek 23. srpna tým obsadil skvělé třetí místo v Poháru národů a v nedělní Grand Prix zvítězila Sára Vingrálková.

Mezinárodní skokové závodu CSIOCh, J, Y v Ciekocinku zahájily již v úterý 20. srpna. Česká republika měla v pátečním Poháru národů v juniorské kategorii své družstvo, kterému se podařilo obsadit třetí příčku, přestože bylo pouze tříčlenné. Tým jel ve složení :

Eliška Hasnedlová - Vepora (1/8 tr.b.)

Mariana Michlíčková - Leeve Junge (1/1 tr.b.)

Sára Vingrálková - L'Amour (0/0 tr.b.)

V této soutěži zvítězil tým Dánska a druzí skončili Švédové. Tímto výsledkem naše jezdkyně bodovaly v seriálu FEI Jumping Nations Cup Youth 2019. Česká republika skončila na 10. místě žebříčku a zajistila si tím účast ve finále v belgickém Opglabbeeku ve dnech 26.-29.9.2019.

Sára Vingrálková navíc závody zakončila dokonce vítězstvím v juniorské Grand Prix a to opět s klisnou L'Amour a Mariana Michlíčková dokončila na pátém místě.