Linde Grand Prix vyhrála Táňa Hatalová a Calantino

Ve slovenském areálu JK Rozálka se v termínu 23. - 25. května konaly parkurové závody, 1. kolo Rozálka Cupu 2014. Vrcholem skokového mítinku se stala Linde Grand Prix (Big Tour) na výšce 150 cm. Závodů se účastnili i čeští jezdci. Startovní i výsledkové listiny můžete sledovat zde. Aktualizace 24. 5. 21:30 HOD: L. Strnadlové se dnes dařilo - nejdříve skončila druhá s Carinou ve 130 cm, poté vyhrála 150 cm v sedle Atlanty. 26. 5. 16:50 HOD: Linde Grand Prix (150 cm) vyhrála Táňa Hatalová s koněm Calantino. Druhé místo pro V. Jelínkovou a Forevera. Fotogalerie zde.

25. 5.

120 cm - 1. a 2. místo pro M. Klára (Colette, Rapsodie), 8. G. Staňová (Buster's Baldur)

125 cm - 5. J. Zwinger (Daytilla), 6. V. Vysoudilová (Naome de L Heribus)

150 cm - 2. V. Jelínková (Forever), 4. L. Strnadlová (Atlanta), 5. J. Zwinger (Galilea), 8. L. Strnadlová (Wiedarthe)

24. 5. 21:30 HOD: L. Strnadlové se dnes dařilo - nejdříve skončila druhá s Carinou ve 130 cm, poté vyhrála 150 cm v sedle Atlanty. Jako jediné dokončily z pěti startujících bechybně.

23. 5.

130 cm - 1. místo R. Šídlo a Calvados, 2. M. Klár a Rapsodie, 5. L. Strnadlová a Carina