Druhý dubnový víkend hostí skokové závody Paříž, italské San Giovanni, španělská Oliva, belgický Lanaken a Lummen a další areály. Drezurní jezdci se sjedou do nizozemského Nieuw en Sint Joosland, všestrannost si dá dostaveníčko v polské Jaroszowce, voltiž ve francouzském Saumuru a vytrvalost ve slovenském Plaveckém Podhradie. Vítězi uplynulého víkendu jsou R. Duguet, G. J. Bruggink, G. Williams, K. Ludwiczak, P. Schwizer, J. Larsson, J. Devroe, P. Münker a další.
CSI5*/U25 10. - 12. 4. Paříž
www.sauthermes.org, online přenos
Grand Prix
1. Romain Duguet a Quorida de Treho
2. Amy Graham a Bella Baloubet
3. Steve Guerdat a Corbinian
CSI3*/1*/U25/YH 10. - 12. 4. Lanaken
www.zangersheide.com, online přenos
Grand Prix
1. Gert Jan Bruggink a Vampire
2. Harrie Smolders a Emerald
3. Denis Nielsen a Cashmoaker
CSI3*/1*/YH 7. - 12. 4. Lummen
www.jumpinglummen.be, online přenos
Grand Prix
1. Guy Williams a Zaire
2. Holly Gillott a Dougie Douglas
3. Karel Cox a Gentleman
CSI3*/1*/YH1* 7. - 12. 4. San Giovanni
www.horsesrivieraresort.it, online přenos
Grand Prix
1. Krzysztof Ludwiczak a A New President
2. Emilie Paillot a Robert le Dyable
3. Peter Geerink a Another Pleasure
CSI3*/1* 7. - 12. 4. Oliva
www.metsp.es, online přenos
Grand Prix
1. Pius Schwizer a Caretina de Joter
2. Stefanie van den Brink a ACE
3. Guillaume Foutrier a Sparco de Virton
CDI3*/J/Y/U25/P 9. - 12. 4. Nieuw en Sint Joosland
www.cdizeelandoutdoor.nl
Grand Prix
1. Jennie Larsson a Zircoon Spring Flower
2. Diederik van Silfhout a Bonzanjo
3. Fanny Verliefden a Annarico
Grand Prix Special
1. Jeroen Devroe a Eres DL
2. Diederik van Silfhout a Bonzanjo
3. Julie de Deken a Kingsley Lucky Dance
Grand Prix Kür mladí jezdci
1. Denise Nekeman a Boston Sth
2. Dana van Lierop a Equestricons Walkuere
3. Bianca Nowag a Fair Play
Grand Prix Kür Junioři
1. Aleksandra Maksakova a Scampalo
2. Romee van Paassen a Wup
3. Lina Uzunhasan a Donna Ray
Grand Prix Kür Pony
1. Phoebe Peters a Si Lucci
2. Sara van Deurs Petersen a Farbenfroh
3. Eveline Bos a Hippique Media’s Valentino
Grand Prix Kür 16 – 25
1. Cathrine Dufour a Atterupgaards Cassidy
2. Jorinde Verwimp a Tiamo
3. Jill Huybregts a Zamacho Z
Grand Prix Kür U25
1. Jorinde Verwimp a Tiamo
2. Cathrine Dufour a Atterupgaards Cassidy
3. Dinja van Liere a Hexagons Roumanda
CIC2* 11. - 12. 4. Jaroszowka
www.spolowicz-jaroszowka.pl
CIC2*
1. Kamil Rajnert a Lassban Radovik
2. Mariusz Kleniuk a Winona
3. Mateusz Kiempa a Ambrozi
CIC2* 9. - 12. 4. Kreuth
CIC2*
1. Pia Münker a Louis M
2. Ingrid Klimke a FRH Escada JS
3. Julia Krajewski a Samourai du Thot
CIC2*
1. Charlotte Sophia Hachmeister a Kassio
2. Leonie Kuhlmann a Cascora
3. Pauline Knorr a Abke’s Boy
CVI3* 10. - 12. 4. Saumur
www.saumur.org
CEI3* 10. - 12. 4. Plavecké Podhradie
www.endurancelovakia.com
CSIP 9. - 12. 4. Pöttmes
www.gut-sedlbrunn.de
Grand Prix Children
1. Diana Maria Gleinner a Ballerina
2. Marvin Jüngel a Chipsy
3. Joan Wecke a Corina
Grand Prix Pony
1. Cheynne von Thun a Berkzicht Rob
2. Leonie Moron a Albany Chocolate
3. Joya Schwyter a Clogherboy Mirah
Grand Prix U25
1. Kirsten Schweiger a Coriander
2. Philipp Lindner a Weerlicht
3. Sascha Braun a Rahmannshof’s Seraphina
CSI-V 10. - 12. 4. Fontainebleau