Druhý srpnový víkend se konají skokové závody v Dublinu, Bromontu, Beervelde, San Giovanni, Deauville, Linzi. Voltižní závody pořádá nizozemské Ermelo, drezurní závody Verden a Nice. Všestrannostní jezdci se utkají v Sopotech a Markplas, vozatajové pak v Piber Köflach a Dronninglundu. 8. 8. 8 HOD: Pohár národů Dublin pro Iry, druhé Nizozemí, třetí Švýcarsko. 15:40 HOD: ME pony Malmö - tým Velké Británie vyhrál drezuru i skoky, ve všestrannosti třetí za Iry a Francií. 10. 8. 6:15 HOD: V GP Dublinu zvítězil Kent Farrington (USA) s koněm Uceko Průběžně doplňujeme výsledky
CSIO5*/CSIYH1* 5. - 8. 8. Dublin
http://dublinhorseshow.com/ živý přenos
Pohár národů Dublin pro Iry, druhé Nizozemí, třetí Švýcarsko.
Grand Prix Dublinu vyhrál Američan Kent Farrington s koněm Uceko
CSI3*-W 5. - 9. 8. Bromont QC
http://internationalbromont.org/en/
Neděle GP: Schuyler Riley a Dobra de Porceyo
Sobota GP: Charlie Jacobs a Cassinja S
CSI3*/CSIYH1*/CSI2* 5. - 9. 8. Beervelde
http://www.flanders-horse-event.com/ živý přenos
GP: Jonna Ekberg a Equita van't Zorgvliet
CSI3*/CSI1* 6. - 9. 8. Ommen
http://www.jumpingdedriehoek.nl/en/
GP: Laura Renwick a Heliodor Hybris
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* 28. 7. - 9. 8. Baltica Summer Tour
http://www.balticatour.pl/ živý přenos
GP: Amre Hamcho a Al Murtajiz
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* 4. - 9. 8. San Giovanni
http://www.horsesrivieraresort.com/Pages/Default.aspx živý přenos
CSI3* 4. - 9. 8. Tryon NC
http://tryon.coth.com/
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* 5. - 9. 8. Herlufmagle
http://www.riderscup.dk/ živý přenos
GP Bliss Heers a Cortina 179
CSI2*/CSI1* 7. - 9. 8. Deauville
http://www.pole-international-cheval.com/
CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-B 7. - 9. 8. Linz-Edelberg
http://www.linzerpferdefestival.com/english/
CSI2*/CSIYH1*/CSIAm A+B 5. - 9. 8. Verden
http://en.verden-turnier.de/int-dressage-jumping-festival/ živý přenos
EU-M-V/CVI3* 5. - 9. 8. Ermelo
http://www.cviermelo.nl/
CH-EU-P-S/D/C2* 3. - 9. 8. Malmö
http://www.malmotown.com/malmocityhorseshow
výsledky zde
Tým Velké Británie vyhrál drezuru i skoky, ve všestrannosti třetí za Iry a Francií.
CDI3*/J/P 6. - 9. 8. Nice
http://www.nicecheval.com/cdi2015
Mistrovství světa mladých koní v drezuře 5. - 9. 8. Verden
http://www.vendsysselkoreforening.dk/ samostatný článek
CIC3*/2*/1* 7. - 9. 8. Sopoty
http://www.hipodrom.sopot.pl/
CIC2*/1* 8. - 9. 8. Merkplas
http://www.eventingkempen.be/
CAI 6. - 9. 8. Piber Köflach
http://www.piber2016.com/
CAI 6. - 9. 8. Dronninglund
http://www.vendsysselkoreforening.dk/