Třetí říjnový víkend startuje v Oslu Světový pohár západoevropské ligy ve skocích a v Pau zahájí novou sezonu všestranného FEI Classics. Další skokové závody se uskuteční ve Vilamoura, Tryonu, Chevenez, Ebreichsdorfu a mnoha dalších areálech. Drezurní jezdci budou závodit v Biarritz, všestrannostní pak kromě Pau ve Strzegomi, Pallare... Kompletní seznam závodů najdete uvnitř.
CSI1*/CSI3*/CSIYH1* 11. 10. - 16. 10. Vilamoura (POR)
http://www.vilamouratour.com/ Přímý přenos
CSI1*/CSI2*/CSIL1*/CSIP/CSIYH1* 11. 10. - 16. 10. Cagnes-sur-Mer (FRA)
https://www.facebook.com/pages/GPA-Jump-Festival/226247844212691
CSI3* 11. 10. - 16. 10. Tryon NC (USA)
http://tryon.coth.com/ Přímý přenos
CSI1*/CSI2* 12. 10. - 16. 10. Caserta (ITA)
http://www.coppadorocaserta.it/
CSI2*/CSI5*-W/CSIAm-B 12. 10. - 16. 10. Oslo (NOR)
http://oslohorseshow.com/en/en_kohs/ Přímý přenos
CSI1*/CSI2* 13. 10. - 16. 10. St Lô (FRA)
http://en.polehippiquestlo.fr/historique-2.html
CSI1*/CSI2*/CSIYH1* 13. 10. - 16. 10. Lier (BEL)
http://www.azelhof-horse-events.be/pages/home.aspx
CSI2* 13. 10. - 16. 10. Orlândia SP (BRA)
http://www.harasagromen.com.br/
CSIV-B 13. 10. - 15. 10. Barcelona (ESP)
CSI1*/CSI3*-W 13. 10. - 16. 10. El Jadida (MAR)
http://www.salonducheval.ma/
CSI1*/CSI2*/CSIYH1* 13. 10. - 16. 10. Asten (NED)
http://www.csi-asten.nl/index.php/nl/
CSI4* 13. 10. - 16. 10. Coapexpan (MEX)
CSI1*/CSICh-A/CSIJ-A/CSIP 13. 10. - 16. 10. Odense (DEN)
CSI1*/CSI2* 13. 10. - 16. 10. Chevenez (SUI)
http://www.oeuvray-smits.ch/en/index.html Přímý přenos
CSI2*-W 13. 10. - 16. 10. Hawkesbury NSW (AUS)
http://showcaseofshowjumping.com.au/
CSI2*-W/CSIYH1* 13. 10. - 16. 10. Siauliai (LTU)
http://www.equestrian.lt/
CSI2* 14. 10. - 16. 10. Beijing – Equuleus (CHN)
CSIY-B 14. 10. - 16. 10. Bangkok (THA)
CSI1* 14. 10. - 16. 10. Kinshasa (COD)
CSI2*/CSICh-A/CSIYH1* 14. 10. - 16. 10. Ebreichsdorf (AUT)
http://www.magnaracino.at/ Přímý přenos
CSI1*/CSIAm-B 14. 10. - 16. 10. Le Mans (FRA)
http://pole-europeen-du-cheval.com/
CDIY 12. 10. - 16. 10. Oslo (NOR)
http://www.oslohorseshow.com/
CDI3*/CDIAm/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY/CDIYH 13. 10. - 16. 10. Biarritz (FRA)
http://www.biarritzcheval.com/
CCI4*/CIC2* 12. 10. - 16. 10. Pau (FRA)
http://www.centaure-events.com/
CCI2*/CCI3* 12. 10. - 16. 10. Elkton MD (USA)
CCI1*/CCI2*/CCI3*/CIC2*/CIC3* 14. 10. - 16. 10. Strzegom (POL)
http://www.stragona.pl/
CIC1*/CIC2*/CIC3* 14. 10. - 16. 10. Goulburn NSW (AUS)
CIC1*/CIC2* 14. 10. - 16. 10. Pallare, Savona (ITA)
http://www.sportinglepoiane.com/
CAIO4*-H2 12. 10. - 16. 10. Pau (FRA)
http://www.centaure-events.com/
CEI1*80/CEI1*80/CEI2*120/CEIYJ1*80/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 13. 10. - 15. 10. Junin BA (ARG)
CEI1*80/CEI2*120 14. 10. - 15. 10. Ito-Shizuoka (JPN)
CEI1*90/CEI2*120/CEIYJ2*120 14. 10. - 15. 10. Alghero (ITA)
CEI1*80/CEI2*120 14. 10. - 16. 10. Shumen (BUL)
CEI1*90/CEI2*120/CEI2*70/CEI3*90 14. 10. - 15. 10. Fontainebleau (FRA)
CEI1*80/CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 14. 10. - 16. 10. Babenhausen (GER)