Čtvrtý červnový víkend proběhly skokové závody v Olomouci, Bonheidenu, Spangenbergu, Kronenbergu, Hickstead, Rotterdamu a dalších areálech. Drezurní závody se uskutečnily v Riesenbecku, Rotterdamu a Diepenbeeku. Všestrannostní jezdci závodili v Luhmühlenu, Pallare, Arville, Bonnu, vytrvalostní jezdci pak ve Veroně, Costa Azul, Lignieres... Kompletní přehled včetně výsledků uvnitř.
CSI3*/CSIAm-A/CSIAm-B/CSIYH1* 20. 6. - 24. 6. Spangenberg (GER)
https://www.csi-spangenberg.de/
GP: 1. S. Pedersen a Tailormade Chaloubet
CSI2*/CSI3*/CSIYH1* 20. 6. - 24. 6. Bonheiden (BEL)
http://jumping-bonheiden.be/nl/home
CSI2* GP: 1. J. Guery a Jelly Belly van het Eikenhof
CSI3* GP: 1. M. Bonder a Cumbela
CSI2* 20. 6. - 24. 6. Calgary, Anderson Ranch AB (CAN)
CSI2*-W 20. 6. - 22. 6. Tehran (IRI)
http://feiri.ir/en/
CSI3*-W/CSIJ-A/CSIU25-A/CSIYH1* 21. 6. - 25. 6. Olomouc (CZE)
http://csi-olomouc.cz/
Samostatný článek
CSI1*/CSI2*/CSIYH1* 21. 6. - 24. 6. Kronenberg (NED)
http://www.peelbergen.eu/
GP: 1. Leon Thijssen a Cristello 2
CSI1*/CSI2*/CSIYH1* 21. 6. - 24. 6. Busto Arsizio (ITA)
http://www.etrea.it/it/
GP: 1. F. Arioldi a Loro Piana Sellia de Bessin
CSI4* 21. 6. - 24. 6. Hickstead (GBR)
http://www.hickstead.co.uk/ Přímý přenos
William Funnell se svým koněm Billy Buckingham zvítězil po čtvrté v Al Shira'aa Hickstead Derby a připojil se tak do elitní skupiny jezdců, kterým se podařilo čtyřikrát v Derby zvítězit. Pouze dva jezdci překonali první kolo bez jediné chyby.
CSI2*/CSIYH1* 21. 6. - 24. 6. Riesenbeck (GER)
http://riesenbeck-international.com/ Přímý přenos
GP: 1. Gerrit Nieberg a Quibelle de la Coeur
CSIO5*-NCEUD1/CSIU25-A 21. 6. - 24. 6. Rotterdam (NED)
http://www.chio.nl/EN#.WwwY02VO9fg Přímý přenos
Pohár národů: 1. Belgie, 2. Německo, 3. USA
GP: 1. J. Verlooy a Caracas
CSI2*/CSICh-A/CSIJ-A 21. 6. - 24. 6. Sopot (POL)
http://csio.sopot.pl/pl/
GP: 1. V. Beletskey a Daddy Cool
CDIU25 21. 6. - 24. 6. Riesenbeck (GER)
CDI3*/CDIO5*-NC/CDIU25 21. 6. - 24. 6. Rotterdam (NED)
CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY 22. 6. - 24. 6. Diepenbeek (BEL)
http://www.manegemm.be/
CIC1*/CIC2* 21. 6. - 24. 6. Luhmühlen (GER)
http://azl.luhmuehlen.de/
CCIIntroductory/CCIP1*/CCIP2*/CIC1*/CIC2* 21. 6. - 24. 6. Pallare, Savona (ITA)
CIC1*/CIC2*/CIC3*/CIC3*ERM 22. 6. - 24. 6. Arville (BEL)
http://www.arville.be/
CIC1* 22. 6. - 24. 6. Rytel - Kwieki (POL)
CIC2* 23. 6. - 24. 6. Bonn (GER)
CAI3*-H4 21. 6. - 24. 6. Riesenbeck (GER)
CAI1*-H1/CAI1*-H2/CAI2*-H1/CAI2*-H2/CAI2*-P1/CAI2*-P2/CAI2*-P4/CAI3*-H1/CAI3*-H2/CAICh2*-P1/CAIJ2*-P1/CAIJ2*-P2/CAIY2*-H1/CAIY2*-P1/CAIY2*-P2 22. 6. - 24. 6. Pleternica (CRO)
CEI1*90/CEI2*120/CEI2*120Ladies/CEI3*160/CEIYJ2*120 20. 6. - 23. 6. Verona, Isola della Scala (ITA)
CEI1*80/CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 22. 6. - 24. 6. Costa Azul (URU)
CEI1*100/CEI1*80/CEI2*120/CEIYJ1*100/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 22. 6. - 23. 6. Okahandja (NAM)
CEI1*80/CEI2*120/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 23. 6. - 23. 6. Casablanca (CHI)
CEI1*80/CEI1*80/CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ2*120 23. 6. - 24. 6. Lignières (FRA)
http://lignieres-endurance.e-monsite.com/
CEI1*80/CEI1*80/CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ2*120 23. 6. - 24. 6. Euston Park (GBR)
CEI1*80/CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 23. 6. - 23. 6. Latacunga (ECU)
CEI1*80/CEI2*120/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 23. 6. - 24. 6. Nartan (RUS)
CRI3* 21. 6. - 23. 6. Avare SP (BRA)
CVI1*/CVI2*/CVI3*/CVICh1*/CVICh2*/CVIJ1*/CVIJ2*/CVIO4* 21. 6. - 24. 6. Flyinge (SWE)
CVI1*/CVI2*/CVI3*/CVICh1*/CVICh2*/CVIJ1*/CVIJ2* 21. 6. - 24. 6. Loveland, CO (USA)