Poslední červnový víkend probíhají kromě GCT v Monaku závody CSI4* v Hicksteadu, kanadském Spruce Meadows, belgickém Bonheidenu, francouzském Canteleu a nizozemském Geesterenu. Drezura si dá dostaveníčko v německém Perl-Borgu nebo francouzském Caenu (+ skoky aneb generálka před Světovými hrami). Voltiž se koná v Německu v Krumke, vozatajci se sjedou do Sandringhamu a slovinské Lipice. Polská Strzegom pohostí všestrannost. Fotogalerii ze zkušebních závodů v Caen najdete zde. Víkendovými vítězi jsou např. B. H. Mohammed, T. Breen, J. Vrieling, I. Werth, M. A. Rath, M. Jung a D. Schrade.
CSI5* 26. - 28. 6. (GCT) Monte Carlo (Monako)
www.jumping-monaco.com
Grand Prix
1. Bassem Hassan Mohammed a Victoria
2. Rolf-Göran Bengtsson a Casall ASK
3. Cameron Hanley a Living The Dream
CSI4* 25. - 29. 6. Hickstead
www.hickstead.co.uk
Derby
1. Trevor Breen a Adventur de Kannan
2. Phillip Miller a Caritiar Z
3. Jade Hooke a A New Era
CSI4* 26. - 29. 6. Spruce Meadows
www.sprucemeadows.com
CSI3* 25. - 29. 6. Bonheiden
www.jumping-bonheiden.be
Grand Prix
1. Beat Mändli a AntaresF
2. Guillaume Batillat a Uchin Imperio Egipcio
3. Niels Bruynseels a Filou D
CSI3* 26. - 29. 6. Canteleu
www.equiseine.asso.fr
Grand Prix
1. Geoffroy de Coligny a Qaid Louviere
2. Pauline Guignery a Forever VD Hoenderheide
3. Laurent Goffinet a Quinette du Quesnoy
CSI3* 26. - 29. 6. Geesteren
www.csitwente.nl
Grand Prix
1. Jur Vrieling a VDL Zirocco Blue N.O.P.
2. Gerben Morsink a Faithfull
3. Alexander Zettermann a Cafino
CDI4* 25. - 29. 6. Perl-Borg
www.gestuet-peterhof.de
Grand Prix
1. Isabell Werth a Don Johnson FRH
2. Dorothee Schneider a Silvano
3. Fabienne Lütkemeier a Qui Vincit Dynamis
Grand Prix Kür
1. Isabell Werth a Don Johnson FRH
2. Dorothee Schneider a Silvano
3. Fabienne Lütkemeier a Qui Vincit Dynamis
Grand Prix
1. Matthias Alexander Rath a Totilas
2. Isabell Werth a Bella Rose
3. Kristina Sprehe a Desperados FRH
Grand Prix Special
1. Matthias Alexander Rath a Totilas
2. Isabell Werth a Bella Rose
3. Kristina Sprehe a Desperados FRH
CVI3*/CVIJ2* 26. - 29. 6. Krumke
www.cvi-krumke.jimdo.com
Senioři týmy
1. Neuss-Grimlinghausen I a Delia/Longenführer Jessica Schmitz
2. VV Ingelsberg I a Lazio/Alexander Hartl
3. RV Nordheim I a Luigi/Andrea Blatz
Senioři ženy
1. Rikke Laumann a Ghost Alfarvad/Lasse Kristinsen Z
2. Corinna Knauf a Fabiola/Alexandra Knauf
3. Kristina Boe a Don de la Mar/Winnie Schlüter
Senioři muži
1. Viktor Brüsewitz a Highlander/Winnie Schlüter
2. Erik Oese a Calvador/Andreas Bäßler
3 Thomas Brüsewitz a Puccini/Irina Lenkeit
Pas de Deux senioři
1. Torben Jacobs a Pia Engelberty a Danny Boy/Patric Looser
2. Timo Gerdes a Jolina Ossenberg-Engels a Dragoner/Claudia Döller
3. Justin van Gerven a Gera Marie Grün a Danny Boy/Patric Looser
CVI 2* Junioři týmy
1. Salzmünde Juniorteam I a Summersby/Franziska Mauff
2. Juniorteam I Schenkenberg a Neo/Peter Wagner
3. Hohenhameln Junior a Lutz/Nicole Lange
CVI2* Junioři ženy
1. Chiara Congia a Celebration/Hanne Strübel
2. Laureen Grob a Diabolus/Simone Drewell
3. Sophie Hofmann a Sir Bernhard RS v.d. Wintermühle/Nina Vorberg
CVI2* Junioři muži
1. Miro Rengel a Sir Bernhard RS v.d. Wintermühle/Nina Vorberg
2. Tom Vollmer a Don Zeno/Gesa Bührig
3. Tim Andrich a Polan/Claudia Westerheide
CDI3*CSI2* 23. - 26. 6. Caen
www.normandy2014.com
Grand Prix
1. Gareth Hughes a DV Stenkjers Nadonna
2. Carl Hester a Nip Tuck
3. Nathalie zu Sayn-Wittgenstein a Fabienne
Grand Prix Kür
1. Cristobal Belmonte a Diavolo II de Laubry
2. Isabell Steidle a Long Drink
3. Alizee Froment a Mistral du Coussoul
Grand Prix Special
1. Carl Hester a Nip Tuck
2. Gareth Hughes a DV Stenkjers Nadonna
3. Nathalie zu Sayn-Wittgenstein a Fabienne
CDI3* 27. - 29. 6. Pompadour
www.pompadour-equestre.com
CCI/CIC 26. - 29. 6. Strzegom
www.strzegomhorsetrials.pl
CICO3* Národy
1. Německo
2. Velká Británie
3. Nizozemí
CICO3*
1. Michael Jung a La Biosthetique Sam
2. Dirk Schrade a Hop and Skip
3. Sandra Auffarth a Ogun Louvo
CIC2*
1. Michael Jung a Fischer Takinou
2. Michael Jung a Leopin FST
3. Carolin Thenhausen a Don Diego
CCI1*
1. Dirk Schrade a Carlevo
2. Dirk Schrade a Mr. TomTom
3. Andreas Ostholt a Corvette
CIC1*
1. Michael Jung a Der Dante
2. Sandra Auffarth a Thalia l’Amaurial
3. Nienke van Roekel a Copain Z
CAI 26. - 29. 6. Sandringham
www.sandringhamestate.co.uk
CAI 26. - 29. 6. Lipice
www.lipica.org
CEI2*/1* 29. 6. Lignières
www.lignieres-endurance.e-monsite.com
CEI3*/1* 28. - 29. 6. Schweich
www.enduranceluxembourg.com