O víkendu proběhly skokové mezinárodní závody série GCT v německém Hamburku. Pohár národů se konal ve švýcarském St. Gallenu a portugalském Lisabonu. Skoky měly zastoupení také v německém Mnichově či nizozemském Eindhovenu. 30. 5. 18:30 HOD: St. Gallen - PN pro V. Británii, 2. Španělsko a 3. Švédsko. 31. 5. 12 HOD: Lisabon - PN: 1. Francie, 2. Portugalsko a Brazílie. 1. 6. 20:50 HOD: St. Gallen - vítěz GP Paul Estermnann a klisna Castlefield Eclipse (SUI), Lisabon - vítěz GP Luis Sabino Goncalves a hřebec Imperio Egipcio Milton (POR).
CSI5* 28. 5. - 1. 6. (GCT) Hamburk
www.globalchampionstour.com
Derby
1. Nisse Lüneburg a Calle Cool
2. Andre Plath a Cosmic Blue
3. Carsten-Otto Nagel a Lex Lugar
Grand Prix
1. Katrin Eckermann a Firth of Lorne
2. Ben Maher a Cella
3. Scott Brash a Hello Sanctos
CSIO5* 29. 5. - 1. 6. (PN) St. Gallen
www.csio.ch
Národy
1. Velká Británie
2. Španělsko
3. Švédsko
Grand Prix
1. Paul Estermann a Castlefield Eclipse
2. Sergio Alvarez Moya a Zipper
3. Fabio Crotta a Rubin VIII
CSIO3* 29. 5. - 1. 6. (PN) Lisabon
www.csiolisboa.com
Grand Prix
1. Luis Sabino Gonçalves a Imperio Egipcio Milton
2. Catherine Pasmore a Bonanza van Paemel
3. Natale Chiaudani a V
CSI4* 29. 5. - 1. 6. Bourg en Bresse
www.csi-bourg.com
Grand Prix
1. Albert Zoer a Abra Kadabra
2. Dayro Arroyave a Eledorado van het Vijverhof
3. Reynald Angot a Opera des Loges
CSI3* 29. 5. - 1. 6. Mnichov
www.pferdinternational-muenchen.de
Grand Prix
1. Bruce Goodin a Centina
2. Tomaz Laufer a Heart Stealer
3. Lawrence Greene a Arrivederci
CSI3* 29. 5. - 1. 6 Konakovo
www.fksr.ru
CSI3* 29. 5. - 1. 6. Eindhoven
www.csi-eindhoven.nl
Grand Prix
1. Tim Hoster a Qualiy
2. Jesscia Mendoza a Spirit T
3. Jos Lansink a Virtuose D’hyrencourt
CDI3*/Y 29. 5. - 1. 6. Compiègne
www.cdi.compiegne-equestre.com
Grand Prix
1. Gareth Hughes a DV Stenkjers Nadonna
2. Francoise Hologne-Joux a Wodan
3. Mary Hanna a Sancette
Grand Prix Special
1. Gareth Hughes a DV Stenkjers Nadonna
2. Mary Hanna a Sancette
3. Francoise Hologne-Joux a Wodan
Grand Prix Kür
1. Daniel Sherriff a Bayford Hall Dallaglio
2. Filipe Canelas a Der Clou
3. Grete Barake a Talent
CEI2* 29. 5. - 1. 6. Castelsagrat
www.castelsagrat-endurance.org