Olympijský kůň Cassia Rivettiho prodán do Švýcarska

Fine Fleur du Marais, olympijský kůň Cassia Rivettiho byl prodán do Švýcarska. Novým majitelem 11 leté klisny je Thomas Straumann, otec jezdkyně Flaminia Straumann. Novým jezdcem však podle Aargauer Zeitung nebude Flaminia, ale 62 letý Walter Gabathuler. Straumann se rovněž rozhodl Gabathulera podpořit dalším koněm, 9 letým Silver Surfer 2.

Tento rok zaznamenala klisna Fine Fleur du Marais několik úspěchů v sedle s Rivettim. Dvojice vyhrála CSI3* Grand Prix v Arezzu a byla součástí vítězného týmu v soutěži Poháru národů v Sopotech, kde také dokončila na čtvrtém místě soutěž CSIO5* Grand Prix. V srpnu pak dvojice reprezentovala Ukrajinu na olympijských hrách v Rio de Janeiru.