S Eurosportem na Světový pohár a finále GCT

Již popáté budeme mít možnost s televizní stanicí Eurosport navštívit skokovou událost halové sezony, závody Světového poháru. Je připraven záznam ze Stuttgartu, a to na středu 21. listopadu od 19:45 hodin. Tyto závody probíhají ve dnech 15. 11.-18. 11. Další záznam, tentokrát z finále Global Champions Tour v Abu Dhabi, přinese v sobotu 24. 11. od 22:15 hodin.

21. 11. 13 HOD: Soutěž SP ve Stuttgartu vyhrál velmi těsně Kevin Staut a Silvana před M. Ehningem a Noltes Küchengirl.

12. 11. 14:50 HOD: Soutěž SP ve Veroně vyhrál doposavad vedoucí žebříčku Sergio Alvares Moya před italským Lucou Maria Monetou a Švédkou Malin Baryard-Johnsson.

7. 11. 18 HOD: Odkaz na výsledky z Verony najdete ZDE.

5.11. 18:20 HOD: Soutěž Světového poháru vyhrál Pius Schwizer a desetiletý valach Verdi III.

3. 11. 16 HOD: Již potřetí budeme mít možnost s televizní stanicí Eurosport navštívit skokovou událost halové sezony, závody Světového poháru. Je připraven záznam z Lyonu, a to na středu 7. listopadu od 20 hodin. Tyto závody probíhají ve dnech 31. 10.-4.11., v pátek v hlavní soutěži zvítězil olympijský vítěz S. Guerdat a Jalisca Solier, v drezuře A. Cornelissen a Parzival.Výsledky z Equity Lyon najdete zde.

30. 10. 12 HOD: Již podruhé budeme mít možnost s televizní stanicí Eurosport navštívit skokovou událost halové sezony, závody Světového poháru. Je připraven záznam z Helsinek, a to na středu 31. října od 21:35 hod. Po jeho skončení ve 22:35 následuje i Magazín Riders Club. Prosincové číslo Jezdectví přinese pohled do historie a budoucnosti Světového poháru včetně mnoha zajímavostí.