Televizní stanice Eurosport vysílá dnes ve 23:15 hodin záznam ze Světového poháru ve skákání z Mechelenu.
Sobota 27. prosince
22:45 – Jezdectví
Horse Racing Time
Pondělí 29. prosince
22:30 – Jezdectví
Horse Racing Time
Úterý 30. prosince
23:15 – Jezdectví
FEI SP v Mechelenu – skoky
Již se vysílalo:
Neděle 15. prosince
22:00 Grandslam Ženeva
Pondělí 16. prosince
09:30 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Ženevě
Středa 18. prosince
20:05 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Ženevě
21:10 – Jezdectví
Global Champions – souhrn sezony
22:10 – Jezdectví
Riders Club
19. 12.
21:30 – Jezdectví
Kingsland Christmas v Londýně
22:00 – Jezdectví
Alltech Puissance v Londýně (ŽIVĚ)
22. 12.
18:15 – Jezdectví
Christmas Masters v Londýně
19:15 – Jezdectví
Alltech Puissance v Londýně (ŽIVĚ)
8. 1. 2014
19:10 – Jezdectví
World Masters v Mechelenu – drezura
19:40 – Jezdectví
Riders Club
Ve středu 4. 12. jste si mohli od 18:30 hodin pustit světovou špičku ve stockholmské soutěži Worlds Top 10. Z našich zpráv jste již víte, kdo se účastnil i kdo zvítězil, ale to, jaké skoky, na jakých distancích a na jak malém prostoru se překonávaly, stojí za vidění. Poté ještě od 19:35 krátké zprávy v podobě Riders Clubu.
V pátek a sobotu 6. a 7. 12. se přenášely v přímém přenosu European Masters do Paříže, stejně jako v pondělí 9. 12. od 13 hodin.
19. 2.
20:15 – Jezdectví
Nations Cup v Abú Zabí
20:30 – Jezdectví
WEF v Palm Beach
21:30 – Jezdectví
Riders Club
21. 2.
14:30 – Jezdectví
Hong Kong Masters (ŽIVĚ)
22. 2.
14:00 – Jezdectví
Hong Kong Masters (ŽIVĚ)
23. 2.
08:00 – Jezdectví
Hong Kong Masters (ŽIVĚ)
12. 2.
21:00 HOD Wednesday Selection
21:05 HOD
SP v Bordeaux
21:20 HOD
WEF v Palm Beach
22:20 HOD
Riders Club
5. 2.
21:05 HOD
Riders Club
6. 2.
18 HOD 15:30 HOD
Nations Cup v Abú Zabí (živě)
8. 2.
23:30 HOD
SP v Bordeaux
00:30 HOD
President´s Cup
Středa 29. ledna
20:05 – Jezdectví
SP v Curychu
20:20 – Jezdectví
WEF v Palm Beach
21:20 – Jezdectví
Riders Club
Středa 22. ledna
19:35 – Jezdectví
World Dressage Masters v Mechelenu
20:05 – Jezdectví
SP v Lipsku
Neděle 26. ledna
19:30 – Jezdectví
SP v Curychu
Středa 12. 3.
21:45 – Jezdectví
WEF v Palm Beach – skoky
22:45 – Jezdectví
Riders Club
Sobota 15. 3.
20:00 – Jezdectví
Saut Hermes v Paříži
Neděle 16. 3.
15:45 – Jezdectví
Saut Hermes v Paříži (ŽIVĚ)
Neděle 23. 3.
20:00 – Jezdectví
Halový mítínk Brabant - 's-Hertogenbosch
Středa 26. 3.
18:10 – Jezdectví
Halový turnaj Brabant - 's-Hertogenbosch
19:10 – Jezdectví
Riders Club
Neděle 30. 3.
20:30 – Jezdectví
Turnaj v Palm Beach
Pondělí 31. března
11:00 – Jezdectví
Turnaj v Palm Beach
Středa 2. dubna
19:45 – Jezdectví
WEF v Palm Beach
20:45 – Jezdectví
WDM ve Vidaubanu
21:45 – Jezdectví
Riders Club
Středa 9. dubna
20:50 – Jezdectví
Riders Club
Pondělí 21. dubna
23:00 – Jezdectví
FEI SP v Lyonu
Neděle 27. dubna
09:15 – Jezdectví
Global Champions v Antverpách
2. 5.
18:45 – Jezdectví
FEI SP v Lummenu
4. 5.
09:30 – Jezdectví
Global Champions v Madridu
7. 5.
20:05 – Jezdectví
Rolex Grand Slam v Kentucky
21:05 – Jezdectví
FEI SP v Lyonu – finále drezury
22:05 – Jezdectví
FEI SP v Lyonu – skoky
22:20 – Jezdectví
11. 5.
20:00 – Jezdectví
Peking Masters
14. 5.
19:25 – Wednesday Selection
19:30 – Jezdectví
FEI SP v Lummenu
19:45 – Jezdectví
Riders Club
16. 5.
17:30 – Jezdectví
FEI SP v La Baule
21. 5.
21:30 – Wednesday Selection
21:35 – Jezdectví
Rolex Grand Slam v Badmintonu
22:35 – Jezdectví
23. 5.
23:00 – Jezdectví
FEI SP v Římě
28. května
21:05 – Jezdectví
FEI SP v Římě
21:20 – Jezdectví
Riders Club
30. května
23:00 – Jezdectví
FEI SP v St. Gallenu
31. května
22:30 – Jezdectví
Global Champions Tour v Hamburku
4. června
20:45 – Jezdectví
FEI SP v St. Gallenu
21:10 – Jezdectví
Riders Club
7. června
11:00 – Jezdectví
Global Champions Tour v Šanghaji (ŽIVĚ)
20:30 – Jezdectví
Athina Onassis Show
Neděle 15. června
19:00 – Jezdectví
Global Champions Tour v Cannes
Středa 18. června
21:00 – Jezdectví
FEI SP ve Spruce Meadows
21:20 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 20. června
19:30 – Jezdectví
FEI SP v Rotterdamu
Středa 2. července
18:45 – Jezdectví
World Dressage Masters v Mnichově
19:50 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 4. července
20:30 – Jezdectví
Paris Eiffel Show (ŽIVĚ)
Sobota 5. července
20:30 – Jezdectví
Global Champions Tour v Paříži (ŽIVĚ)
Pondělí 7. července
10:30 – Jezdectví
Paris Eiffel Show
Pátek 11. července
20:30 – Jezdectví
FEI SP ve Falsterbo
Sobota 12. července
22:00 – Jezdectví
Global Champions Tour v Estorilu (ŽIVĚ)
Pondělí 14. července
22:30 – Jezdectví
Horse Racing Time
Středa 16. července
19:30 – Jezdectví
FEI Classics Series v Luhmühlenu
20:30 – Jezdectví
FEI SP ve Falsterbo
20:45 – Jezdectví
Riders Club
Neděle 20. července
22:45 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Cáchách
Úterý 22. července
08:30 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Cáchách
Středa 23. července
20:45 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Cáchách
21:30 – Jezdectví
Riders Club
Sobota 26. července
21:00 – Jezdectví
Global Champions v Chantilly
Středa 30. července
18:40 – Jezdectví
World Dressage Masters ve Falsterbo
19:40 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 1. srpna
17:00 – Jezdectví
FEI Pohár národů v Hicksteadu (ŽIVĚ)
Sobota 2. srpna
18:00 – Jezdectví
Global Champions Tour ve Valkenswaardu
Středa 6. srpna
19:15 – Jezdectví
FEI SP v Hicksteadu
19:30 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 8. srpna
22:00 – Jezdectví
FEI SP v Dublinu
Středa 13. srpna
22:10 – Jezdectví
FEI SP v Dublinu
22:25 – Jezdectví
Riders Club
22:40 – Jezdectví
Horse Racing Time
Sobota 16. srpna
19:00 – Jezdectví
Global Champions v Londýně (ŽIVĚ)
Středa 20. srpna
16:00 – Jezdectví
Riders Club
Úterý 26. srpna
13:00 – Jezdectví
World Equestrian Games – drezura
Středa 27. srpna
13:00 – Jezdectví
World Equestrian Games – drezura
Čtvrtek 28. srpna
13:00 – Jezdectví
World Equestrian Games – drezura
Pátek 29. srpna
12:30 – Jezdectví
World Equestrian Games – drezura
Sobota 30. srpna
12:00 – Jezdectví
World Equestrian Games – drezura
Neděle 31. srpna
11:30 – Jezdectví
World Equestrian Games – parkur
Pondělí 1. září
13:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - všestrannost (parkur, záznam 90 minut)
Úterý 2. září
13:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - parkur (záznam, 30 minut)
Středa 3. září
13:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - parkur (záznam, hodina)
Čtvrtek 4. září
13:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - parkur (záznam, hodina)
Pátek 5. září
13:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - parkur (záznam, 90 minut)
Sobota 6. září
13:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - parkur (živě, hodina)
Neděle 7.9.
14:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - parkur (záznam, hodina)
15:00 - Jezdectví
World Equestrian Games - navazující přímý přenos, dvě hodiny
Úterý 9. září
11:30 – Jezdectví
Horse Racing Time
Středa 10. září
18:55 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 12. září
23:30 – Jezdectví
Horse Racing Time
Sobota 13. září
23:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
23:15 – Jezdectví
Global Champions Tour v Lausanne
Pondělí 15.9.
11:00 – Jezdectví
Rolex Grandslam ve Spruce Meadows
Úterý 16. 9.
11:30 – Jezdectví
Magazín
Středa 17.9.
09:30 – Jezdectví
Rolex Grandslam ve Spruce Meadows
18:00 – Jezdectví
World Equestrian Games ve Francii
19:00 – Jezdectví
Rolex Grandslam ve Spruce Meadows
20:00 – Jezdectví
Riders Club
Sobota 20.9.
20:45 – Jezdectví
Global Champions ve Vídni (ŽIVĚ)
Pátek 26. září
19:45 – Jezdectví
Horse Racing Time
Neděle 28. září
20:30 - Jezdectví
Master Grand Slam v Los Angeles
Středa 1. října
21:00 – Jezdectví
Riders Club
Středa 8. října
22:00 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 10. října
22:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Neděle 12. října
21:00 - Jezdectví
Nations Cup v Barceloně
Pondělí 13. října
22:30 – Jezdectví
Horse Racing Time
Úterý 14. října
11:45 – Jezdectví
Horse Racing Time
Středa 15. října
20:45 – Jezdectví
Nations Cup v Barceloně
21:05 – Jezdectví
Riders Club
Sobota 18. října
23:15 – Jezdectví
Horse Racing Time
Neděle 19. října
18:30 – Jezdectví
FEI Pohár národů v Oslu – skoky
Středa 22. října
20:40 – Jezdectví
FEI SP v Odensee – drezura
21:40 – Jezdectví
FEI SP v Oslu
21:55 – Jezdectví
Riders Club
Neděle 26. října
20:00 – Jezdectví
FEI SP v Helsinkách – skoky
Středa 29. října
21:00 – Jezdectví
FEI SP v Helsinkách
21:20 – Jezdectví
Riders Club
Neděle 2. listopadu
21:45 – Jezdectví
FEI SP v Lyonu
Středa 5. listopadu
20:00 – Jezdectví
FEI SP v Lyonu
20:20 – Jezdectví
Riders Club
Neděle 9. listopadu
16:45 – Jezdectví
FEI SP ve Veroně – skoky
Pondělí 10. listopadu
23:15 – Jezdectví
Horse Racing Time
Úterý 11. listopadu
12:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Středa 12. listopadu
20:15 – Jezdectví
SP ve Veroně
20:30 – Jezdectví
Riders Club
Sobota 15. listopadu
21:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
21:15 – Jezdectví
Global Championship v Dauhá
Středa 19. listopadu
21:00 – Jezdectví
Morocco Royal Tour
21:30 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 21. listopadu
23:15 – Jezdectví
Horse Racing Time
Neděle 23. listopadu
22:00 – Jezdectví
FEI SP ve Stuttgartu – skoky
Úterý 25. listopadu
11:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Středa 26. listopadu
19:35 – Jezdectví
FEI SP ve Stuttgartu – drezura
20:35 – Jezdectví
FEI SP ve Stuttgartu
20:50 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 28. listopadu
23:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Sobota 29. listopadu
00:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Pondělí 1. prosince
10:00 – Jezdectví
FEI SP v Madridu – skoky
Středa 3. prosince
23:05 – Jezdectví
FEI SP v Madridu
23:20 – Jezdectví
Riders Club
Pátek 5. prosince
22:00 – Jezdectví
European Masters v Paříži (ŽIVĚ)
Sobota 6. prosince
21:45 – Jezdectví
European Masters v Paříži
Pondělí 8. prosince
13:30 – Jezdectví
European Masters v Paříži
Úterý 9. prosince
11:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Středa 10. prosince
22:20 – Jezdectví
Global Champions Tour – souhrn sezony
23:20 – Jezdectví
Rider s Club
Pátek 12. prosince
22:30 – Jezdectví
Horse Racing Time
Sobota 13. prosince
18:00 – Jezdectví
CSI v LA Coroně (ŽIVĚ)
20:15 – Jezdectví
Horse Racing Time
00:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Neděle 14. prosince
23:00 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Ženevě
Pondělí 15. prosince
22:30 – Jezdectví
CSI v La Coroně
23:30 – Jezdectví
Horse Racing Time
Středa 17. prosince
08:45 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Ženevě
20:00 – Jezdectví
World's Top 10 v Ženevě
21:10 – Jezdectví
Rolex Grandslam v Ženevě
22:15 – Jezdectví
Riders Club
Čtvrtek 18. prosince
22:00 – Jezdectví
Alltech Puissance v Londýně – skoky (ŽIVĚ)
Pátek 19. prosince
19:30 – Jezdectví
Christmas Speed v Londýně – skoky (ŽIVĚ)
Pondělí 22. prosince
21:45 – Jezdectví
Grand Prix v Londýně – skoky (ŽIVĚ)
23:00 – Jezdectví
FEI SP v Londýně
Úterý 23. prosince
12:00 – Jezdectví
Horse Racing Time
Pátek 26. prosince
00:00 – Jezdectví
Horse Racing Time