Světový pohár 2017/2018 - Bordeaux: Skokový SP pro Devose

Od 1. do 4. února probíhá ve francouzském Bordeaux další kolo skokového Světového poháru západoevropské ligy. Na programu je také finále Světového poháru spřežení. Kompletní seznam jezdců uvnitř.

Oficiální webové stránky | Seznam startujících | Startky a výsledky | Přímý přenos 12

Skoky

Díky perfektnímu výkonu svého koně Espoir zvítězil v sobotní soutěži Světového poháru Pieter Devos. Do rozeskakování soutěže do 160 cm se probojovalo 10 jezdeckých dvojic. O téměř dvě sekundy pomalejší Marcus Ehning s Cornadem NRW se umístil na druhém místě. Třetí příčku pak obsadil Manuel Fernandez Saro s valachem Cannavaro 9. V průběžném pořadí nadále vede Kevin Staut. Tímto vítězstvím si Pieter Devos zajistil účast ve finále Světového poháru. Průběžné pořadí zde.