Světový pohár 2019/2020 - Londýn: Drezurní GP pro Dujardin

Ve dnech 16. - 22. prosince probíhá v londýnské aréně Olympia tradiční předvánoční akce Olympia Horse Show. Na programu jsou další kola Světového poháru ve skocích, drezuře a spřežení. Podrobnosti uvnitř.

Oficiální webové stránky | Seznam jezdců | Startky a výsledky | Přímý přenos

Drezura

Pondělní drezurní soutěž Grand Prix vyhrála s velkým náskokem domácí Charlotte Dujardin s klisnou Mount St John Freestyle. Se skóre 81,553% porazila druhého Carla Hestera s valachem Hawtins Delicato (75,789%). Třetí skončila další domácí jezdkyně Charlotte Fry s hřebcem Everdale.

Také úterní soutěž světového poháru Grand Prix Freestyle měla stejné pořadí na prvních třech místech. Vyhrála Charlotte Dujardin a Mount St John Freestyle s výsledkem 87,520%. Druhé místo obsadil Carl Hester a hawtins Delicato (84,470%), třetí pak Charlotte Fry a Everdale (82,620%).