Světový pohár v drezuře: Stockholm pro Minderhouda

O víkendu 28. - 29. listopadu proběhlo další kolo Světového poháru v drezuře západoevropské ligy. Jak sobotní Grand Prix tak nedělní Grand Prix Freestyle vyhrál nizozemský jezdec Hans Peter Minderhoud v sedle Glock's Flirt. Více v článku.

Nedělní Grand Prix Freestyle dokončil Hans Peter Minderhoud s Glock's Flirt v osobním rekordu 80,950 %. Na druhém místě se umístil domácí jezdec Patrik Kittel a Watermill Scandic se skóre 79,100% čímž se posunul do vedení západoevropské ligy. Dvojnásobná vítězka Světového poháru Adelinde Cornelissen skončila na třetím místě s Jerich Parzival dosáhla 78,775%. Kompletní výsledky. Průběžné pořadí Světového poháru.

Sobotní Grand Prix se stalo záležitostí nizozemských drezurních jezdců. Z vítězství se radoval Hans Peter Minderhoud s Glock's Flirt se ziskem 77,000% před druhou Adelinde Cornelissen a Jerich Parzival. Na třetím místě se umístil domácí Patrik Kittel s Watermill Scandic. Kompletní výsledky.

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.