Top 12 jezdců v Pekingu

Zajímavé závody s názvem Longines Equestrian Beijing Masters začínají dnes v Pekingu na čínském národním stadionu tvaru ptačího hnízda, kde probíhaly olympijské hry. Je na ně pozváno pouze 12 topjezdců, a to Rolf-Göran Bengtsson, Ludger Beerbaum, Marco Kutscher, Edwina Tops-Alexander, Christian Ahlmann, Jeroen Dubbeldam, Jos Lansink, John Whitaker, Malin Baryard-Johnsson, Angelica Augustsson, Christina Liebherr a Jerry Smith, na startu jsou samozřejmě i domácí skokoví jezdci. Na průběh závodů se budete moci podívat v sobotu 12. května od 9:30 hod živě na Eurosportu.

Jak nás informovala Jana Sklenaříková, Lukáš Klouda dostal pozvánku na voltižní vystoupení v rámci exkluzivních parkurových závodů Longines Equestrian Beijing Masters. Do Pekingu odcestoval ve středu spolu se svým stájovým kolegou a mistrem světa i Evropy Patrickem Looserem. Na vystoupení dostanou na místě výběr ze dvou koní, které v životě voltiž neviděli a budou mít jen pár tréninků na vyzkoušení :-) Patric Looser již jednou v říjnu 2011 na této exhibici v Pekingu byl a říkal, že to byl opravdu zážitek, naštěstí byli koně velmi rychle učenliví.

12. 5. 12:40 HOD: Hlavní soutěž vyhrál Jos Lansink. Stránky pořadatele najdete zde.

Na průběh závodů se budete moci podívat v sobotu 12. května od 9:30 hod živě na Eurosportu.