V Rakousku první Jiří Nesvačil jun.

Jiří Nesvačil jun. zvítězil v rakouském Zistersdorfu v kompletní soutěži CAI-B. K tomu se mu podařilo vyhrát parkur spřežení. Z vítězství v maratonu se těšil Ladislav Jiragala.

Do tohoto rakouského městečka nedaleko českých hranic se vydala poměrně velká česká ekipa. V soutěžích dvojspřeží startovali Markéta Jelínková a Pavel Drbohlav. Mezi 15 startujícími obsadila Markétka  celkové 8. místo, P. Drbohlav po eliminaci v maratonu nebyl celkově hodnocen. Zvítězil Isidor Weber z Rakouska, jinak tradiční jezdec soutěží dvojspřeží.

Ve dvojspřežích startovalo 11 jezdců  ze 6 zemí. J. Nesvačil jun. obsadil 3. místo v drezúře, 2. v maratonu, vyhrál překážkovou jízdu a celkově získal první místo s náskokem téměř 6 bodů. Drezúrní soutěž vyhrál Rakušan G. Rössler, který se celkově umístil jako druhý následovaný třetím M. Matuškou z Topolčianek. L. Jirgala vyhrál maraton a celkově obsadil 6. místo, T. Jelínek 10. a M. Jirgala 11.

Našeho zástupce jsme měli mezi 12 jezdci dvojspřeží pony. Jakub Prášek byl nejvíce vidět v maratonu, kde obsadil 5. místo, celkově zaujal 10. příčku. Zvítězil Rakušan Josef  Stickelberger.

Krásné závody zasazené do krásného prostředí všechny účastníky velmi zaujaly a tomuto místu je předvídána ještě významná budoucnost.