Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v březnu 2016 sledujte s námi v tomto článku. Tento měsíc se uzavírá olympijská kvalifikace a Aleš Opatrný se tak zúčastní posledních závodů s cílem zisku bodů do olympijského žebříčku. Lukáš Klouda se bude účastnit finále Světového poháru ve voltiži. 6. 3. 21:55 HOD: Lukáš Klouda skončil v Dortmundu na finále SP jako šestý. 28. 3. 19:25 HOD: Čeští jezdci se účastnili o velikonočním víkendu drezurních závodů ve Stadl Paura. Výsledky najdete uvnitř.
CSI3*/CSIYH Vejer de la Frontera 1. - 6. 3. 2016
Emma a Charlotte Augier de Moussac, Anna Kellnerová
CSI5* Al Shaqab 2. - 5. 3. 2016
Aleš Opatrný
CSI3*/CSIYH Vejer de la Frontera 8. - 13. 3. 2016
Emma a Charlotte Augier de Moussac
13. 3. - Big Tour B 140 cm 24. místo E. Augier de Moussac a Courage 0 tr. b., Big Tour B 140 cm 7. místo E. Augier de Moussac a Charly Brown 1 tr. b., Big Tour C 145 cm E. Augier de Moussac a Copia 4 tr. b., Classic Tour GP 140 cm Ch. Augier de Moussac a Bella Brown 4 tr. b.,
12. 3. - Big Tour B 140 cm dělené první místo E. Augier de Moussac a Copia, Big Tour Small GP 145 cm E. Augier de Moussac a Diva 4 tr. b., Classic Tour D 135 cm E. Augier de Moussac a Bella Brown 7 tr. b.
11. 3. - Big Tour B 140 cm 30. místo E. Augier de Moussac a Diva 0 tr. b., Big Tour B1 140 cm 3. místo E. Augier de Moussac a Courage, Big Tour C 145 cm E. Augier de Moussac a Copia 12 tr. b., Big Tour D 150 cm E. Augier de Moussac a Charly Brown 32 tr. b., Classic Tour D 135 cm 51. místo E. Augier de Moussac a Charly Brown
10. 3. - Big Tour D 150 cm E. Augier de Moussac a Charly Brown 4 tr. b.
9. 3. - 6letí Miss Pepper Potts a E. Augier de Moussac 12 tr. b.
8. 3. - 6letí dělené první místo Brighton Bay a E. Augier de Moussac, Miss Pepper Potts a E. Augier de Moussac 7 tr. b.
CSI1*/CSIYH Gorla Minore 10. - 13. 3. 2016
Jaroslav Šíma
13. 3. - 7letí Chapeau BB Z a J. Šíma 4 tr. b., 125 cm 16. místo J. Šíma a Jacord M No Ble 0/4 tr. b.
12. 3. - 7letí Chapeau BB Z a J. Šíma 4 tr. b., Joe No Ble a J. Šíma 8 tr. b., 115 cm 4. místo J. Šíma a Jacord M No Ble
11. 3. - 7letí 30. místo Joe No Ble a J. Šíma, 31. místo Chapeau BB Z a J. Šíma, 125 cm J. Šíma a Jacord M No Ble 8 tr. b.,
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* 14. - 20. 3. San Giovanni
Marie Kovářová, Michal Kukačka, Sergei Motyguine, Sofie Najmanová, Kamil Papoušek, Vladimír Tretera, Zuzana Zelinková, Ondřej Zvára, Vladimír Malák, Alžběta Malcová
Samostatný článek
CSI4*/CSIYH Vejer de la Frontera 15. - 20. 3. 2016
Emma a Charlotte Augier de Moussac
20. 3. - Invitational Classic tour 140 cm 10. místo Ch. Augier de Moussac a Bella Brown 1 tr. b., Invitational GP 160 cm E. Augier de Moussac a Charly Brown 13. tr. b.
19. 3. - Big Tour Small GP 145 cm 19. místo E. Augier de Moussac a Diva 0/8 tr. b.
18. 3. - Big Tour B 140 cm 11. místo E. Augier de Moussac a Diva 0/RET, Big Tour C 145 cm E. Augier de Moussac a Courage 4 tr. b., Big Tour D 150 cm 3. místo E. Augier de Moussac a Kanonja, Classic Tour D 135 cm Ch. Augier de Moussac a Bella Brown 4 tr. b.
17. 3. - Big Tour B 140 cm 37. místo E. Augier de Moussac a Courage, Big Tour C 145 cm 15. místo E. Augier de Moussac a Kanonja, Big Tour D 150 cm E. Augier de Moussac a Charly Brown 4 tr. b., Classic Tour D 135 cm Ch. Augier de Moussac a Bella Brown 4 tr. b.
16. 3. - 6letí finále Brighton Bay a E. Augier de Moussac 0/4 tr. b.
15. 3. - 6letí 4. místo Brighton Bay a E. Augier de Moussac
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* 21. - 27. 3. 2016 San Giovanni
Marie Kovářová, Michal Kukačka, Sergei Motyguine, Sofie Najmanová, Kamil Papoušek, Vladimír Tretera, Zuzana Zelinková, Ondřej Zvára, Vladimír Malák, Alžběta Malcová, Kateřina De Jagerová, Kateřina Kučerová, František Stružinský
CSI2*/YH 24. - 27. 3. 2016 Bonheiden
Jaroslav Šíma
CSI2* 28. - 30. 3. Lanaken
Anna Kellnerová, Lada Šobichová
CSI3*/CSI1*/CSIYH1* San Giovanni 28. 3. - 3. 4. 2016
Kateřina De Jagerová, Kateřina Kučerová, František Stružinský
Samostatný článek
CSI3*/CSI1*/CSIYH 28. 3. - 3. 4. Arezzo
Nikola Bielíková, Michaela Hasnedlová
CDI3* Stadl Paura 22. - 28. 3. 2016
Adéla Neumannová
28. 3. - FEI Intermediare I 11. místo T. Hábová a James Bond (66,974%), 16. místo A. Neumannová a Babylon van Lange Weeren (65,289%)
27. 3. - FEI - Prix St. Georg 11. místo T. Hábová a James Bond (66,316%), 15. místo A. Neumannová a Babylon van Lange Weeren (64,026%)
CPEDI3* Caselle di Sommacompagna 10. - 13. 3. 2016
Anastasja Vištalová
13. 3. - 1A Freestyle 2. místo A. Vištalová a Lata Brandis (69,750%)
12. 3. - 1A 4. místo A. Vištalová a Lata Brandis (69,855%), 5. místo A. Vištalová a Dominique (68,623%)
11. 3. - 1A 4. místo A. Vištalová a Lata Brandis (69,203%), 5. místo A. Vištalová a Dominique (67,826%)
CRI3* Kreuth 24. 3. 2016
Klára Šalková, Helena Gritzbachová, Lukáš Brůček
CVI-W Dortmund 3. - 6. 3. 2016
Lukáš Klouda
Lukáš Klouda skončil v Dortmundu na finále SP jako šestý.
CEI3* Dubaj 19. 3. 2016
Lucie Škábová, Zuzana Beranová