Valkenswaard: A. Kellnerová dvacátá při sobotním CSI5*, Valentýna Kuková s Laithem sedmá v CSI2*

V nizozemském Valkenswaardu tento víkend probíhají pětihvězdičkové závody, kde startují i světové jedničky jako například: Scott Brash, Rodrigo Pessoa, Marcus Ehning, Kevin Staut, Marc Houtzager, Edwina Tops-Alexander či Darragh Kenny. Českou republiku tam vyrazila reprezentovat Anna Kellnerová, ale i mladá jezdkyně Valentýna Kuková.

Při pátečním programu obsadila Anna Kellnerová v sedle hřebce Joyride na parkuru CSI5* do 145 centimetrů sedmou příčku. V nejvyšší soutěži s překážkami do 150 cm pak s klisnou Catch Me If You Can Old získala místo třicáté. Vítěznou pozici vybojoval irský jezdec Denis Lynch a Rubens LS la Silla. V Medium Tour na parkuru do 140 cm pak vybojovala ještě dvacáté místo s Valencií V Z. Při sobotním programu v rámci CSI5* - 145 cm dosáhla na 20. pozici v sedle Joyride.

Valentýna Kuková se dnes představila například v soutěži CSI1* s překážkami do 115 cm, kde sedlala koně For Sale a umístila se na třinácté pozici. Následně při CSI2* na překážkách do 135 cm vybojovala s hřebcem Oak Grove´s Laith pěkné sedmé místo, dvě příčky za ní skončila Anna Kellnerová s Pommeline de Elande. 

Katalog hřebců ČT na rok 2023

Stuttgart German Masters – dvě vítězství pro Philippa Weishaupta

Katalog hřebců ČT na rok 2023

Stuttgart German Masters – dvě vítězství pro Philippa Weishaupta

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.