Seznam vítězů v termínu 11. - 15. května 2016. Komu se dařilo na KMK v Opavě, Ostravě na ČSP, Děpoltovicích, Brně, Tachově, Trojanovicích, Borové, Staré Roli, Ptýrově, Dolní Přími, Olomouci, Háji ve Slezsku, Herouticích, Políknu a Hořovicích? Nahlédněte a mějte přehled. Průběžně doplňujeme!
Kompletní výsledky najdete v kalendáři akcí nebo také na stránkách ČJF https://prihlasky.cjf.cz/#/zavody/rozpisy
11. 5. Opava - skokové KMK
4leté klisny - Cardela a Lucie Strnadlová
4letí hřebci a valaši - Sterling a Marek Klus
5leté klisny - Schicki Micki a Miroslava Škanderová
5letí hřebci a valaši - Quincy 2 a Marek Klus
6leté klisny - Darista "B" a Jiří Hruška
6letí hřebci a valaši - Carebis a Marek Klus
13. - 15. 5. Ostrava - Český skokový pohár
Neděle: 120 cm - I. Kocurková a Garela Far, 130 cm - J. Hruška a Orida-M, 110 finále Amateur Tour - D. Pinkavová a Lassy 2, 120/125 cm finále CJC - V. Tmějová a Žillien Taurus Trans. Velkou cenu Ostravy vyhrála Zuzana Brátová s koněm Sandino před Jiřím Hruškou s Acoradia-MX i2M a Josefem Kinclem ml. a Cascarem.
Sobota: 110 cm Amateur Tour - M. Hruška a Mancret, 120 cm - J. Zwinger a Daytilla, 115/120 cm CJC - V. Poláchová a Brazil 1, 130 cm - M. Klus a Quinta 6,135 cm pro Jana Studničku a D. Jumpera před M. Klusem s Vanillou, Sabeliem a Le Carelou. U25 - L. Strnadlová a Carina.
Pátek: 105 cm CJC - R. Vitásek a Alltera RVP, 110/115 cm - V. Poláchová a Brazil 1, 120 cm - S. Hošák a Picard, Czech Junior Cup - P. Brusová a Lord Luis. Ve 130 cm zvítězil domácí Marek Hentšel se Sauronem Fitmin před M. Klusem s Vanillou a S. Hošákem a Ricem-HF.
14. - 15. 5. Děpoltovice
Neděle: ZP - K. Poláková a Jasper 3, ZLP - K. Poláková a Bim 1, LP - D. Pospěch a Stasiek, 90 cm - M. Modravová a Čarmin, 100 cm - T. Michálková a La Frei, 110 cm - D. Pospěch a Fornika Janka
Sobota: LP - M. Modrová a Dercyk Blade, SP - D. Pospěch a Hope Van't Kruis, STP - D. Pospěch a Hope Van't Kruis, stupňovaná obtížnost do 90 cm - M. Modrová a Čarmin, 100 cm - A. Marvanová a Quo Vadis 3, 110 cm - D. Pospěch a Fornika Janka, 120 cm - P. Koželuh a Speedy Boy, 130 cm - K. Jančová a Ally 1, 140 cm - V. Janča a Sacipont JV
14. - 15. 5. Hořovice
Neděle: 100 cm - T. Prachová a Smoke, 110 cm - J. Luža a Cassandra 2, 120 cm - M. Příhoda a Vincoma, 130 cm - J. Tměj a Gizelle DK, 135 cm - M. Kotalík a Cassino-B
Sobota: stupňovaná obtížnost do 90 cm - V. Kleinová a Jola 1, 100 cm - J. Luža a Cassandra 2, 110 cm - M. Kadlecová a Caletina, 115 cm - M. Kotalík a Aramis 16, 125 cm - J. Luža a Caprus
14. - 15. 5. Brno - Panská Lícha
Neděle: P5 - J. Pásková a Golden Rebeka, DU-A děti do 14 let - J. Pásková a Fleuramo's Sem, DU-A otevřená - M. Nittnaus a Leffers, DJ - K. Fadrany a Laureen 3, JD - V. László, JJ - I. Fonyódi
Sobota: P4 - J. Sekaninová a Don Johnson, Z4 - T. Stadinger a Sunlight 4, DU-A - M. Nittnaus a Nautica, DD - K. Glaser a Arusha, DD (MJmO junioři) - Š. Chřibková a Espoir, DD pony - C. Gosh a Chococino, JU - V. László a Dalia, JD - T. Glaser a Dio Nero, Prix St. Georges - S. Grossauer a Angkor
14. - 15. 5. Borová - Zlatá podkova
Celkové výsledky: Zlatá podkova - B. Kamírová a Vanessa Mae, Stříbrná podkova - H. Ambros a Lexikon 2, Bronzová podkova - V. Chrásková a Pírko, Broznová podkova - styl - N. Tarabini a Olympia 2, ZL - P. Vaněk a Cry Boy, Pony L - T. Stroblmair a Kid Rock S, ZK - I. Baďurová a Mouline Rouge, Benjamin Cup - A. Kozojedová a Charlotte 7
14. - 15. 5. Stará Role
Neděle: DJ - T. Markusková a Cleo 1, JD - K. Härlein a Sir Pokerface, IM1 - K. Härlein a Don Vito, Grand Prix freestyle - V. Bělinová a Ampere
Sobota: DU - R. Horyna a Nora 3, DD - T. Markusková a Cleo 1, JU - K. Härlein a Sir Pokerface, Prix St. Georges - K. Härlein a Don Vito, IM1 - K. Härlein a Don Vito, Grand Prix - V. Bělinová a Ampere
14. 5. Tachov
ZLP - N. Kodadová a Nobli, 100 cm pro děti - N. Kodadová a Carinjo R, 100 cm pro mladé koně - J. Dudášová a Amarillo-I, 110 cm - B. Vlachová a Lauro Star, 120 cm - B. Vlachová a Lauro Star, 130 cm - D. Pasek a Ceviano DH Z
15. 5. Ptýrov
100 cm pro jezdce do 15 let - N. Žďárská a Rozruch, 100 cm otevřená - S. Horáková a Cartagena, 110 cm - M. Kořínek a Cornelia K, 115 cm - I. Kopecká a Arista 2, 125 cm - I. Kopecká a Arista 2, 130 cm - V. Vacková a Gallery
15. 5. Dolní Přím
Z1 - K. Krupková a Quadro, P4 - T. Matoušková a Darlen Dulce, DU-A - G. Slavíková a Acordeon 1, L0 - V. Příhodová a Expresso-EV, DD - V. Příhodová a Expresso-EV, JU - K. Krupková a Samet
15. 5. Olomouc
Hobby Z0 pro dvojice, které nestartovali v L - A. Kramplová a Cazeeriho, Hobby Z0 bez omezení - R. Turčynová a Grand Look, DU-A - D. Spáčilová a Kvatro-Eko Fordena, L0 - B. Zourková a Solo Beatrice XVII-36, DD - N. Raidová a Forwhat, S0 - N. Raidová a Santinus, JU - Z. Skripová Tóth a Magic Night-H
15. 5. Háj ve Slezsku
Z1 - L. Chovancová a Rocker 1, Z2 - L. Chovancová a Rocker 1, L1 - J. Vaníčková a Princ-V, DD - V. Tomková a Regalita
15. 5. Heroutice
100 cm - M. Adamová a Miss Music, ZP - E. Volfová a Tara 16, ZLP - K. Pulchartová a Linda 37, LP - K. Hlaváčková a Sam 19, SP - K. Hlaváčková a Shadow 4, STP - K. Hlaváčková a Sam 19
15. 5. Políkno
Hobby 80 cm - V. Geyerová a Beta 1, 90 cm děti+junioři - M. Sukdolák a Beauty 8, 90 cm pro koně startující 1-2 rokem - Z. Plaňanská a Floo, 100 cm - D. Svobodová a Finta 7, 110 cm - E. Čadková a Gipsy 1, 115 cm - R. Šafrata a Cliandro-KL