FEI Classics: Rolex Kentucky - Jung obhájil!

Od 28. dubna do 1. května proběhlo v Kentucky třetí kolo FEI Classics 2015/2016 - série šesti čtyřhvězdových všestrannostních závodů. O svůj druhý triumf v řadě usiloval olympijský vítěz Michael Jung s klisnou FischerRocana FST. Závodů se účastnilo více jak 90 koní z osmi zemí světa. Pořadí pod dvou kolech FEI Classics najdete uvnitř. Aktualizace 29. 4. 11:00 HOD: Po cross-country navýšil Michael Jung své vedení. 2. 5. Neuvěřitelný Michael Jung zůstal ve vedení i po skokové zkoušce. Četli jste jeho skvělé tréninkové tipy v dubnovém Jezdectví?

Oficiální webové stránky | 2016 Leaderboard

Aktualizace 2. 5. 10:40 HOD: Michael Jung se stal teprve druhým jezdcem, jenž vyhrál po druhé za sebou na stejném koni Rolex Kentucky Three-Day Event. Jung zvítězil rozdílem 13,3 trestného bodu před Lauren Kieffer s Veronicou. Vyhrál nejen hodinky Rolex, ale také 110 000 dolarů.

Aktualizace 1. 5. 11:00 HOD: Po cross-country navýšel své vedení v závodě favorit Michael Jung s Fischerrocana FST. Světová jednička zajela precizní cross ve velice těžkých podmínkách, když trať v Kentucky zkrápěl déšť a foukal silný vítr. Před skokovou zkouškou má náskok tří shození před druhým americkým jezdcem Phillipem Duttonem.