Kalendář Českého skokového poháru pro rok 2022

Necelé tři týdny po Super Grand Prix, která uzavřela letošní jubilejní dvacátý ročník Českého skokového poháru, již pořadatelé přichází s kalendářem na rok 2022. Zapište si do diářů termíny, aby Vám neušlo to nejlepší z domácí parkurové extraligy.

V kalendáři je naplánováno 12 kvalifikačních kola a finále v podobě Super Grand Prix. 21. ročník Českého skokového poháru začne poslední dubnový víkend 30.4.-1.5. v Hořovicích, týden na to se přesune do Brna a poslední květnový termín je 14.-15.5. na programu Velká cena Hradištka. V červnu, kdy se budou konat hned tři mezinárodní klání CSI Zduchovice, CSIO Praha a CSI Olomouc je v kalendáři naplánovaná na 11.-12.6. Velká cena Frenštátu. Během prázdnin proběhne celkem pět kvalifikačních kol, 9.-10.7. se bude závodit v Olomouci, týden na to ve Zduchovicích a 23.-24.7. bude Velkou cenu hostit Opava. Tradičně předposlední srpnový víkend se uskuteční Velká noční cena Ptýrova a poslední prázdninový víkend, 27.-28.8. se jezdci sjedou na Velkou cenu Prahy do Velké Chuchle. V první polovině září proběhnou Velká cena Litomyšle (10.-11.9.) a Velká cena Ostravy (17.-18.9.). Finálové Super Grand Prix a také poslední kvalifikační kolo budou stejně jako letos hostit Martinice, ovšem oproti letošnímu ročníku o týden později, tedy během prvního říjnového víkendu.

Přehledný kalendář Českého skokového poháru pro rok 2022 bude zveřejněn na webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz. Samozřejmě nelze vyloučit nutnost změny některého z termínů, ovšem      s takovou situací se pořadatelé umí vypořádat, což prokázali i při letošním ročníku. Příznivci parkurového sportu se tak již nyní mohou těšit na další napínavý rok s Českým skokovým pohárem.

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.