Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v listopadu 2015 sledujte s námi v tomto článku.
03. - 08.11. CSI2*/CSIYH Oliva, Valencia
Emma a Charlotte Augier de Moussac
neděle: Bronze 4 140 cm - 6. místo Charlotte a Wembley, Gold 1 130 cm - Emma a Corinda VD Reesthoeve 4 tr. b., Gold 2 140 cm - 27. místo Emma a Courage, Gold 3 145 cm - Emma a Copia 8 tr. b.
sobota: Bronze 4 140 cm - Charlotte a Wembley 8 tr. b., Gold 1 130 cm - Emma a Corinda VD Reesthoeve 4 tr. b. v druhé fázi, Gold 2 135 cm - 13. místo Emma a Kanonja, Gold 3 140 cm - Emma a Courage 4 tr. b.
pátek: Bronze 4 140 cm - dělené 1. místo Charlottte a Wembley, Gold 1 130 cm - 1. místo Emma a Corinda VD Reesthoeve, Gold 2 135 cm - Emma a Kanonja 6 tr. b., Gold 4 145 cm - Emma a Copia 4 tr. b.,
čtvrtek: CSIYH1* - 5 letí 3. místo Emma s Brighton Bay, CSI2* 135 cm - 13. místo Emma s Courage, 140 cm - 23. místo Emma a Copia, 145 cm - Emma a Kanonja 13 tr. b.
středa: CSIYH1* - 5 letí 8. místo Emma a Brighton Bay, 7 letí 10. místo Emma a Diva
úterý: CSIYH1* - 5 letí Emma a Brighton Bay čistě, 7 letí Emma a Diva čistě
04. - 08.11. CSI4*/CSIYH Liege
Zuzana Zelinková
neděle: Grand Prix 160 cm - Z. Zelinková a Caleri II 12 tr. b.
sobota: CSIYH1* 125/135 cm - Z. Zelinková a Evita R 4 tr. b., Dunia La 12 tr. b., CSI4* 150 cm - Z. Zelinková a Caleri II 8 tr. b.
pátek: CSI4* 145 cm - Z. Zelinková a Filicita 8 tr. b., CSI4* 150 cm - Z. Zelinková a Caleri II 5 tr. b.,
čtvrtek: CSIYH1 125/135 cm - Z. Zelinková a Evita R čistě, CSI4* 140 cm - 3. místo Z. Zelinková a Filicita
05. - 08.11. Kreuth
neděle: M* (1) - 1. místo J. Vitásek a Aachen 6, 6. místo J. Vitásek a Cracker 29, M* (2) - 4. místo S. Najmanová a Stardano, 10.místo S. Najmanová a Elise S 0,5 tr. b., 12. místo S. Najmanová a Huntswille Z 0,75 tr. b., 17. místo N. Roučková a Clintgold 2,75 tr. b.
sobota: L - 7. místo J. Vitásek a Lacalypsa 2, 3. místo K. Polák a Ezinca, M* - 16. místo J. Vitásek a Airforce One 6, 19. místo N. Roučková a Clintgold, 21. místo J. Vitásek a Cairo 33, L - 12. místo S. Najmanová a Huntswille Z, M* - 5. místo S. Najmanová a Stardano, S* - 8. místo N. Roučková a Chain Bridge
pátek: L - 5. místo N. Roučková a Clintgold, 9 místo K. Polák a Fresco 41, M - 5. místo J. Vitásek a Cairo 33, 5. místo N. Roučková a Clintgold, S* - 15. místo K. Polák a Boogieman, A** - 2. místo D. Tovarňak a Sheila 385, M* - 13. místo N. Roučková a Chain Bridge, 9. místo S. Najmanová a Stardano, M* - 1. místo J. Vitásek a Aachen 6, 2. místo J. Vitásek a Cracker 29
čtvrtek: Kl.A** - 5. místo K. Polák a Ezinca, 8. místo K. Mestenhauserová a Fixcie Blue, Kl.M** - 3. místo J. Vitásek a Quintex 3, Kl.M* - 7. místo J. Vitásek a Aachen 6, Kl.A** - 2. místo Dušan Tovarňak a Sheila 385, Kl.L - 1. místo J. Vitásek a Airforce One 6
12. - 14.11 CSI5* Doha
Ondřej Zvára
12. - 16.11. CSN-B* CSNP-B Ebreichsdorf
čtvrtek: 105 cm - 2. místo Chantal Nová a Lady, 10. místo Z. Skripová-Toth a Adore, 115 cm - 16. místo V. Tretera a Merrien 4 tr. b., 18. místo A. Matějčková a Quniara 4 tr. b., E. Hrdá a Chin 4 tr. b., E. Hrdá a Calimero 5 4 tr. b.,
pátek: 125 cm - 20. místo A. Kellnerová a Dysart Van Tl, E. Hrdá a Calimero 5 4 tr. b., 125 cm - 2. místo V. Tretera a Merrien, 13. místo E. Hrdá a Chin, 130 cm - 25. místo A. Kellnerová a Dysart Van Tl 4 tr. b., E. Hrdá a Calimero 5 4 tr. b., M. Kovářová a Allez Y de Liebri 16 tr. b., 130 cm - 14. místo A. Kellnerová a Berlina, E. Hrdá a Chin 4 tr. b., A. Matějčková a Quniara 16 tr. b., 135 cm - 19. místo A. Kellnerová a Atessa BLH, 20. místo M. Kovářová a Allez Y de Liebri, 23. místo A. Kellnerová a Carpe Diem Af Pan, A. Kellnerová a Berlina 4 tr. b., 95 cm - dělené první místo Z. Kripová-Toth a Adore, 105 cm - E. Hrdá a Expensive 4 tr. b.
sobota: 105 cm - 1. místo L. Balhárková, 6. místo Z. Skripová-Toth a Adore, 12. místo Chantal Nová a Lady, 18. místo Natálie Kreislová a Remus, N. Kreislová a Artus V 4 tr. b., 105 cm - 12. místo I. Schmiedová a Belinda V, 115 cm - Z. Skripová-Toth a Adore 4 tr. b., N. Kreislová a Remus 4 tr. b., Ch. Nová a Lady 8 tr. b., 115 cm - 2. místo V. Tretera a Merrien, 4. místo A. Matějčková a Quniara, 115 cm - 1. místo V. Tretera a Merrien, 2. místo A. Matějčková a Quniara, 130 cm - E. Hrdá a Calimero 5 0,75 tr. b., A. Kellnerová a Carpe Diem Af Pan 1,25 tr. b., M. Kovářová a Allez Y de Liebri 8 tr. b., 130 cm - A. Kellnerová a Atessa BLH 1,25 tr. b., A. Kellnerová a Dysart Van Tl 1,25 tr. b., E. Hrdá a Chin 12,50 tr. b., 140 cm - 10. místo A. Kellnerová a Berlina, Z. Brátová a Sandino 4 tr. b.,
neděle: 95 cm - dělené první místo N. Kreislová a Artus V, P. Belková a Paramon 8 tr. b., 105 cm - L. Moravanský a Ecampione 4 tr. b., 110 cm - 6. místo N. Kreislová a Remus, P. Belková a Paramon 4 tr. b., N. Kreislová a Artus V 4 tr. b., 110 cm - 5. místo I. Schmiedová a Belinda V, 14. místo A. Kloza a Stivi 3, 120 cm - I. Schmiedová a Belinda V 4 tr. b., A. Kloza a Stivi 3 12,75 tr. b.,
pondělí: 125 cm - 13. místo A. Kellnerová a Dysart Van Tl, 130 - Z. Brátová a Sandino 4 tr. b., 140 cm - A. Kellnerová a Berlina 8,75 tr. b.,
19. - 22.11. CSI2*/CSIYH Ebreichsdorf
Zuzana Zelinková, Zdeněk Žíla, Anna Kellnerová
Neděle: 135 cm - 10. místo Z. Zelinková a Cartagena W, Z. Žíla a Dominka B 4 tr. b., Grand Prix 145 cm - A. Kellnerová a Berlina 8 tr. b.
Sobota: 1. m. Z. Zelinková a Evita R., 130 cm 1. m. Z. Žíla a Dominka, 145 cm A. Kellnerová a Berlina 1 tr. b., Z. Zelinková a Cartagena 4 tr. b.; Derby 2. m. A. Kellnerová a Atessa.
Pátek: 130 cm: 4. m. I. Šulek a Wavo lampard, 17. Z. Zelinková a Kleiner Lord, 6-7letí koně: 2. m. Z. Zelinková a Evita R.
19. - 22.11. CSI Vermezzo
Aleš Opatrný, Jiří Papoušek
Výsledky zde
neděle: 145/150 cm A. Opatrný a Acovaro 4 tr. b., J. Papoušek a Capua 12 tr. b. Grand Prix - A. Opatrný a Acovaro 8 tr. b.
pátek: 135 cm - 12. J. Papoušek a Cavallo, 52. A. Opatrný a Fakir VDL, 145/150 cm - A. Opatrný a Landthago 9 tr. b, J. Papoušek a Capua 16 tr. b.
21. - 22.11. CSN Markgrafneusiedl
neděle: 100 cm - 2. místo N. Kovářová a Melisa 4, 4. místo M. Michlíčková a Mister Merlin 5, 105 cm - 1. místo V. Poláchová a Ben, 3. místo M. Michlíčková a Mister Merlin 5, 110 cm - 3. místo V. Poláchová a Ben, 110 cm - 3. místo A. Klozar a Stivi 3, 130 cm - 1. místo D. Hrůzková a Catany
sobota: 100 cm - 1. místo N. Kovářová a Melisa 4, 4. místo M. Michlíčková a Mister Merlin 5, 105 cm - 1. místo V. Poláchová a Ben, 2. místo M. Michlíčková a Mister Merlin 5, 105 cm - M. Michlíčková a Linken I čistě, 115 cm - 2. místo V. Poláchová a Ben
26. - 29.11. CSI Kreuth
Ondřej Zvára, Daniel Pospěch, Kateřina Mestenhauserová, Karel Polák, Marie Kovářová, Sofie Najmanová, Aleš Opatrný, Natálie Roučková, Martin Štorkán, Michael Rodová, Francesca Kolowrat-Krakowská, Alexandr Baraldi
výsledky zde
čtvrtek 125 cm 3. m. D. Pospěch a Ciki Ciki, 7. S. Najmanová a Stardano, 115 cm 5letí 3. M. Štorkán a Flintstone, 6letí 8. M. Štorkán - Cviano DH Z, 135 cm 13. N. Roučková a Chain Bridge.
27. - 29.11. CSI2*- W Budapest
Aleš Opatrný, Zuzana Zelinková
06. - 08.11. CDI Zakrzow
Barbora Dvorníková, Adéla Neumannová, Fabrizio Sigismondi, Tereza Čechurová, Aneta Havlíčková
neděle: FEI Pony Free Style - S. Vingrálková a Emil R 60,792%, FEI Free Style Junior - 5. místo T. Čechurová a Elfen Prinz 66,833%, FEI Free Style Young Riders - 4. místo S. Brodová a Lissandro 65,167%, FEI Intermediate I Free Style - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren 68,458%, FEI Grand Prix Free Style - 7. místo F. Sigismondi a Trevis 58,875%
sobota: FEI Individual Pony - S. Vingrálková a Emil R 60,732%, FEI Individual Junior - T. Čechurová a Elfen Prinz 65,132%, A. Havlíčková a Ce Soir 56,447%, FEI Individual Young Riders - 4. místo S. Brodová a Lissandro 65,044%, FEI Intermediate I - B. Dvorníková a Why Not 66,009%, A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren 65,833%
pátek: FEI Team Pony - S. Vingrálková a Emil R 59,060%, FEI Team Junior - T. Čechurová a Elfen Prinz 63,288%, A. Havlíčková a Ce Soir 59,414%, FEI Team Young Rider - 4. místo S. Brodová a Lissandro 65,219%, FEI Prix Saint Georges - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren 66,886%, B. Dvorníková a Why Not 65,263%, FEI Grand Prix - F. Sigismondi a Trevis 61,900%,
07. - 08.11. CEI1* Pontchateau
Alena Bumbová, Petr Jadlovský
Dvě české dvojice se zúčastnily mezinárodních závodů ve vytrvalosti v Pontchâteau ve Francii. V soutěži CEI* 90 km startovali Petr Jadlovský s Naomi Dakotou, kteří si dojeli pro 10. místo (15,9 km/hod) a Alena Bumbová se Sioux Dakotou, ti byli naneštěstí v cíli eliminováni pro kulhání.
Výsledky závodu: https://data.fei.org/Result/
Zdroj: cjf.cz
12. - 15.11. CIC Ravenna
Petr Veselovský, Robert Pokorný
CIC3* - celkové výsledky: 11. místo Petr Veselovský a Veles (148,80 tr. b.), 12. místo Robert Pokorný a Rodeo Au Heup (165,30 tr. b.)
CIC2* - celkové výsledky: 13. místo Robert Pokorný a Boline (76,60 tr. b.)