Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v říjnu 2020 sledujte s námi v tomto článku.
CSI2*/CSI1* Opglabbeek 01 - 04/10/2020
Emma + Charlotte Augier de Moussac, Valentýna Kuková
sobota: 125 cm - 12. V. Kuková a Udget du Rozel, 130 cm - 12. Ch. de Moussac a Iron Man J.P. 4 tr. b., 115 cm - 8. V. Kuková a Journal, 135 cm - 4. E. de Moussac a N-Balourouge de Semilly,
pátek: 120 cm - 9. Ch. de Moussac a Iron Man J.P., 20. V. Kuková a Journal 4 tr. b., 26. V. Kuková a For Sale 10 tr. b., 110 cm - 7. V. Kuková a Udget du Rozel 0/1 tr. b., 145 cm - 35. E. de Moussac a Dior P Z 4 tr. b., 135 cm - 23. E de Moussac a N-Balourouge de Semilly 8 tr. b.,
čtvrtek: 8letí - 1. E. de Moussac a Rubio Monocoat Electric, 135 cm - 5. E. de Moussac a N-Balourouge de Semilly, 140 cm - 4. E. de Moussac a Dior P Z, 120 cm - 24. Ch. de Moussac a Iron Man J.P. 4/0 tr. b., 28. V. Kuková a Journal 4/0 tr. b.,
CSI1* St. Tropez - Grimaud 07 - 11/10/2020
Anna Marie + Kristina Vitek
CSI2*/CSI1* Opglabbeek 08 - 11/10/2020
Emma Augier de Moussac, Valentýna Kuková
CSI4*/CSI1* St. Tropez - Grimaud 14 - 18/10/2020
Anna Kellnerová, Anna Marie + Kristina Vitek
CSI2*/CSI1*/CSIYH San Giovanni 14 - 18/10/2020
K. Bubáková, N. Kovářová, K. Papoušek, O. Písařík, A. Písařík, K. Veselovská, E. Wurzová
CSI1* Michalowice 15 - 18/10/2020
Barbora Kejvalová
CSI2*/CSIYH Kronenberg 15 - 18/10/2020
Emma Augier de Moussac
CSI2*/CSIYH San Giovanni 21 - 25/10/2020
K. Bubáková, K. Papoušek, O. Písařík, A. Písařík, K. Veselovská, E. Wurzová
CSI2*/CSI1* Kronenberg 22 - 25/10/2020
Martin Řezníček
CDI3* Ornago 15 - 18/10/2020
Eleonora Kinsky dal Borgo
CDI Zakrzow 22 - 25/10/2020
Z. Hradilová, A. Procházková, D. Prokešová, T. Matoušková, J. Sekaninová, E. Skřivanová, K. Přikrylová, J. Vášáryová, K. Kotyzová, H. Vášáryová,
CCI Strzegom 08 - 11/10/2020
E. Ciarkowská, A. Havlová, Š. Štvánová, M. Sukdolák, Z. Švarcová, B. Vaňková, M. Příhoda, P. Březina, P. Myška, M. Trunda, M. Balounová, Š. Douchová, M. Kadlecová, B. Kamírová, K. Krakovská, A. Lexová, D. Lochmanová, R. Pokorný, P. Sukdolák, P. Lacina, U. Kopřivová, B. Šeligová, N. Tarabini, D. Tomíková, P. Vaněk, A. Zemanová
CH-M-YH Le Lion d' Angers 15 - 18/10/2020
A. Císařová, M. Příhoda, G. Slavíková, M. Trunda,
CH-M-A4 Valkenswaard 07 - 11/10/2020
J. Nesvačil, R. Nesvačil, J. Nesvačil ml.,
CH-M-A1 Pau 21 - 25/10/2020
D. Bejr, L. Kurka, K. Nývlt, M. Sedlinská
CEI3* Ermelo 02/10/2020
Barbora Koderová
CEI1* Degagnazes 04/10/2020
Nadia Nave