Zahraniční výjezdy v srpnu 2020: Kronenberg, Opglabbeek

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v srpnu 2020 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSI2*/CSI1*/CSIYH Kronenberg 29.07. - 02.08. 2020

Anna Kellnerová

neděle: 135 cm - 32. A. Kellnerová a Silverstone G el.

sobota: 130 cm - 62. A. Kellnerová a Valencia V Z 12 tr. b., 

pátek: 120 cm - 19. A. Kellnerová a Valencia V Z 1 tr. b., 140 cm - 83. A. Kellnerová a Colando 21 5 tr. b., 145 cm - A. Kellnerová a Silverstone G 11 tr. b.,

čtvrtek: 140 cm - 83. A. Kellnerová a Colando 21 5 tr. b., 140 cm - 51. A. Kellnerová a Catch Me If You Can OLD

CSI2*/CSI1*/CSIYH Opglabbeek 29.07. - 02.08. 2020

Martin Řezníček

neděle: 140 cm - 1. M. Řezníček a Coolman 68, 145 cm - 25. M. Řezníček a Chanya 4 tr. b., 125 cm - 17. M. Řezníček a Casichacco 4 tr. b.

sobota: 120 cm - 29. M. Řezníček a Casichacco 4/0 tr. b., 145 cm - 2. M. Řezníček a Chanya, 135 cm - 1. M. Řezníček a Clintin

pátek: 145 cm - 82. M. Řezníček a Coolman 68 16 tr. b., 130 cm - 3. M. Řezníček a Clintin, 7letí - 86. M. Řezníček a Conteusina 14 tr. b.

čtvrtek: 7letí - 71. M. Řezníček a Conteusina 0/8 tr. b., 140 cm - 1. M. Řezníček a Chanya, 44. M. Řezníček a Coolman 68 2 tr. b., 130 cm - 67. M. Řezníček a Clintin 8 tr. b.. 120 cm - 1. M. Řezníček a Casichacco

CSI3*/CSI1* Opglabbeek 06. - 09.08. 2020

Anna Kellnerová, Valentýna Kuková

CSI2* Eschweiler 10. - 12.08. 2020

Emma Augier de Moussac

CSIOJYCh/CSIYH Zduchovice 12. - 16.08. 2020

J. Bardon, N. Bielíková, K. Bubáková, E. Hasnedlová, A. Held, A. Helebrantová, K. Hlaváčková, A. Kostková, N. Kovářová, K. Kučerová, J. Lánský, K. Mestenhauserová, M. Michlíčková, S. Najmanová, L. Najmanová, A. Opatrná, P. Pařenicová, J. Petrus, O. Písařík, A. Písařík, T. Plšek, V. Poláchová, L. Portychová, D. Pospěch, K. Růžičková, V. Skutecký, N. Soukupová, R. Sovová, F. Stružinský, T. Svobodová, K. Tomanová, K. Veselá, K. Veselovská, A. M. Vítek, K. Vítek, M. Vítek

CSIYH Riesenbeck 13. - 16.08. 2020

Lada Šobichová

CSI2*/CSI1* Zandhoven 19. - 23.08. 2020

Valentýna Kuková

CSI2* Wierden 19. - 23.08. 2020

Barbora Kejvalová

CSI5* St. Tropez - Grimaud 26. - 30.08. 2020

Anna Kellnerová

 

DREZURA

CDI-W/CDIJYP Budapest region - Pilisjászfalu 04. - 07.08. 2020

Z. Hradilová, B. Kavanová, A. Procházková, D. Prokešová, V. Schopper, E. Vavříková, M. Košťál

CH-EU-D-J/Ch Budapest region - Pilisjászfalu 09. - 14.08. 2020

J. Vášáryová, T. Matoušková, J. Sekaninová, E. Skřivanová, E. Vavříková, 

CDI4* Achleiten 13. - 16.08. 2020

Eleonora Kinsky dal Borgo

Ch-EU-D- Y Budapest region - Pilisjászfalu 17. - 21.08. 2020

Aneta Havlíčková, Laura Lišková

CDI3*/CDIJ/CDICh Brno 28. - 30.08. 2020

D. Prokešová, E. Skřivanová, L. Mencke, 

 

VŠESTRANNOST

CCIO4* Le Pin Au Haras 14. - 16.08. 2020

Eliška Opravilová 

CCI2*- S Hamm 14. - 16.08. 2020

Pavel Březina, Petr Veselovský

CCI Strzegom 27. - 30.08. 2020

P. Březina, P. Myška, R. Pokorný, M. Trunda, P. Lacina, J. Abík, A. Císařová, M. Pokorná

 

SPŘEŽENÍ

CAI2*- H4 Aszár - Kisber 07. - 09.08. 2020

Jiří Nesvačil ml., Radek Nesvačil

 

VYTRVALOST

CEI1* Šamorín 07. - 09.08. 2020

Tereza Kopecká

CEI2*/CEIJY1* Chlumec nad Cidlinou 07. - 08.8. 2020

B. Kroupová, S. Ratajová, T. Terberová, B. Koderová, P. Partlová, 

Linda Portychová vybrána do Young Riders Academy

Jednačtyřicáté vítězství Opatrného v ČSP

Linda Portychová vybrána do Young Riders Academy

Jednačtyřicáté vítězství Opatrného v ČSP