Legendární formace REDNEX vystoupí v Praze

/PR text/ Švédská poprocková skupina REDNEX potěší své fanoušky a vystoupí 7. listopadu v pražské Incheba Aréně v Holešovicích (Malá sportovní hala).

Švédská kapela REDNEX je vysoce odlišná od dalších kapel, hlavně proto, že to není ani skupina - je to spíš projekt, koncept, duch nebo postoj! Na svém kontě má přes 10 miliónů prodaných nosičů a v žebříčcích bodovala se svými hity jako „Cotton Eye Joe“, „Old Pop in an Oak“, „Wish You Were Here“ nebo „Spirit of the Hawk“.

Nedefinování hranic a nadčasovost tohoto projektu je však jedním z dvou tajných složek k dlouhodobému úspěchu. REDNEX je nesmrtelný, jako je nesmrtelná samotná hudba.
REDNEX vytváří svým originálním přístupem k hudbě a jejímu sdělení kontrapunkt ke všemu, co hudební průmysl obvykle znamená – kouzlo, status celebrity, třpytky a zlato.  
REDNEX pohrdá konvencí. REDNEX provokuje a liší se. Je to životní styl, strategie a smysl života. A REDNEX to vše dělá s úsměvem, s touhou bavit svou hudbou a projevem všechny fanoušky.
Jako předskokan vystoupí taneční skupina Caramella, která tak naváže na předchozí spolupráci s kapelou REDNEX z roku 2009 ve Švýcarsku. Fanouškové se tak mohou těšit například na hromadný step 30 tanečníků na hudbu "Cotton Eye Joe".

Video 1

Video 2


Vstupenky na koncert jsou k dostání v distribuční síti Ticketpro, Ticketportal a Eventim.

Pro více informací kontaktujte:
Karolina Staňková, Account Director
GSM 604 682 206
stankova@freshagency.cz

Prorodeo Tour 2018: Sezona zrušena

NRHA Derby - nejžhavější závody roku!

Paint Horse Show 2017

Prorodeo Tour 2018: Sezona zrušena

NRHA Derby - nejžhavější závody roku!

Paint Horse Show 2017

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.