ČJF hledá nového generálního sekretáře: Prodloužení termínu uzávěrky výběrového řízení

Lucie Spiwoková byla na vlastní žádost ze zdravotních důvodů uvolněna k 30. červnu 2014 z pozice generálního sekretáře České jezdecké federace. Ta za ni v současnosti hledá náhradu formou výběrového řízení. Aktualizace 28. 5. 21:15 HOD: Na zasedání Rady České jezdecké federace, které proběhlo ve středu 28. května, bylo odhlasováno prodloužení termínu uzávěrky výběrového řízení na pozici generálního sekretáře ČJF. Původně měla být 20. května, prodloužena však byla až do 10. června.

Aktualizace 28. 5. 21:15 HOD:

Jak již bylo dříve publikováno, Lucie Spiwoková byla na vlastní žádost ze zdravotních důvodů uvolněna k 30. červnu 2014 z pozice generálního sekretáře České jezdecké federace. Zájemci o tuto funkci musí splňovat poměrně přísná kritéria. Nutností je úplné středoškolské vzdělání s maturitou (výhodou VŠ ekonomického nebo zemědělského zaměření). Generální sekretář se neobejde bez velmi dobré znalosti anglického jazyka, a to slovem i písmem, jelikož denně komunikuje např. s FEI. Zcela samozřejmá je i znalost prostředí jezdeckého sportu, dále dobré organizační schopnosti, základní právní povědomí, výborná znalost práce s PC / základní IT povědomí a v neposlední řadě pak časová flexibilita, ochota pracovat o víkendech a odolnost vůči stresu. Uchazeč by měl také vlastnit řidičský průkaz skupiny B.

A co je náplní práce generálního sekretáře? Zaprvé řízení sekretariátu včetně oblastních pracovišť, dále příprava všech jednání, podpora VV a manažerů, součinnost s dalšími komisemi (např.DiK ČJF), komunikace s FEI a národními federacemi, komunikace se státními úřady (MŠMT – kompletní agenda dotací, Státní veterinární správa – kompletní agenda vet.podmínek), komunikace s chovatelskými svazy, ČOV a ČUS a nebo také všeobecná administrativa.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na adresu ČJF do 10. června 2014. Adresa je: Česká jezdecká federace, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6. Další informace získáte příp. na e-mailu: info@cjf.cz

 

Původní zpráva (15. 5.)

Jak uvedla Lucie Spiwoková, ačkoliv končí ve výše zmíněné funkci, Českou jezdeckou federaci zcela neopouští. „Velmi ráda bych zůstala profesně v hipologickém odvětví, a pokud to bude reálné, chtěla bych na částečný úvazek procovat nadále i pro Českou jezdeckou federaci,“ prozradila. K 1. červenci tak na její místo bude muset usednout někdo jiný. Zájemci se mohou hlásit na ČJF do 20. května, musí však splňovat poměrně přísná kritéria.

 

Lucie Spiwoková

 

Nutností je úplné středoškolské vzdělání s maturitou (výhodou VŠ ekonomického nebo zemědělského zaměření). Generální sekretář se neobejde bez velmi dobré znalosti anglického jazyka, a to slovem i písmem, jelikož denně komunikuje např. s FEI. Zcela samozřejmá je i znalost prostředí jezdeckého sportu, dále dobré organizační schopnosti, základní právní povědomí, výborná znalost práce s PC / základní IT povědomí a v neposlední řadě pak časová flexibilita, ochota pracovat o víkendech a odolnost vůči stresu. Uchazeč by měl také vlastnit řidičský průkaz skupiny B. A co je náplní práce generálního sekretáře? Zaprvé řízení sekretariátu včetně oblastních pracovišť, dále příprava všech jednání, podpora VV a manažerů, součinnost s dalšími komisemi (např.DiK ČJF), komunikace s FEI a národními federacemi, komunikace se státními úřady (MŠMT – kompletní agenda dotací, Státní veterinární správa – kompletní agenda vet.podmínek), komunikace s chovatelskými svazy, ČOV a ČUS a nebo také všeobecná administrativa.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na adresu ČJF do 20. května 2014. Adresa je: Česká jezdecká federace, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6. Další informace získáte příp. na e-mailu: info@cjf.cz.

Soubory ke stažení

Vychází červencové číslo časopisu Jezdectví 2021

Vychází červnové číslo časopisu Jezdectví 2021

Osobnosti jezdeckého sportu: Pippa Funnell

Vychází červencové číslo časopisu Jezdectví 2021

Vychází červnové číslo časopisu Jezdectví 2021

Osobnosti jezdeckého sportu: Pippa Funnell

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.