Odešel docent Zeipelt

Ve středu 6. 6. 2012 nás navždy opustil ve věku teprve 67 let Doc. Ing. Rudolf Zeipelt, CSc., dlouholetý vysokoškolský pedagog České zemědělské university  Praze. Na provozně ekonomické fakultě vyučoval více než čtyři desetiletí statistiku a jeho velkým koníčkem byli koně.

Rudolf Zeipelt
Ve středu 6. 6. 2012 nás navždy opustil ve věku teprve 67 let Doc. Ing. Rudolf Zeipelt, CSc., dlouholetý vysokoškolský pedagog České zemědělské university  Praze. Na provozně ekonomické fakultě vyučoval více než čtyři desetiletí statistiku a jeho velkým koníčkem byli koně. Díky tomu mohla řada studentů u něho realizovat bakalářské, diplomové či disertační práce na hipologicko-statistická témata.
Řadu let  spolupracoval s odborníky Výzkumné stanice pro chov koní ve Slatiňanech, kam velmi často s sebou brával studenty na výkonnostní zkoušky, byl také předsedou Jezdeckého klubu při Vysoké škole zemědělské, později předsedou Nadace podporující činnost Střední školy jezdectví a dostihového sportu  v Praze 5, rád chodíval na dostihy do Chuchle, do Pardubic či na jiná místa – naposledy ještě v květnu tohoto roku navštívil legendární Mekku dostihů v Německu Báden-Báden.

Rozloučení s panem docentem proběhne ve středu 13. 6. v 11 hod. ve strašnickém krematoriu ve velké obřadní síni.

Testujeme MG EHS

Obnova jabloňových alejí

Vychází prosincové číslo Jezdectví 2022

Testujeme MG EHS

Obnova jabloňových alejí

Vychází prosincové číslo Jezdectví 2022

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.