Pomáhejme s Höveler.cz!

Internetový obchod Höveler.cz přichází s novým projektem. Ten odstartuje symbolicky v prosinci, tedy během měsíce, kdy si spousta z nás najde chvilku na nějaký ten dobrý skutek. Höveler.cz věnuje každý měsíc koním v nouzi 1 kg krmiva z každého prodaného pytle! Pokud víte o někom, kdo by potřeboval pomoc (ať už provozovatel útulku, zachránce týraného koně či majitel koní, který se dostal do nečekaných obtíží), kontaktujte nás na emailu info@hoveler.cz.

Přihlašte sebe či svého známého do projektu, osobně s Vámi promluvíme, případně Vás i navštívíme a pokud uznáme, že je zde naše pomoc skutečně na místě, budeme s Vámi nadále spolupracovat.

Akci můžete podpořit sdílením na Facebooku, aby se zvýšila pravděpodobnost, že se zpráva dostane ke správným lidem.

Znáte krmiva Höveler?

Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších výrobců krmiv pro koně v Evropě. Díky opravdu široké nabídce krmných směsí a doplňků je možné pohodlně vyhovět individuálním požadavkům Vašeho koně. Věřte více než stoleté tradici v oboru, kterou v roce 1905 odstartoval Arnold Höveler svým patentem a rozpoutal tak revoluci v do nynějška tradičním krmení koní pouze senem a ovsem. Byl první, kdo přišel s pantentem výroby krmiv pro koně ve formě müsli! Od té doby se samozřejmě mnoho změnilo a to už jen proto, že filozofie zakladatele byla neustále sledovat nejnovější vědecké poznatky.

Znáte Höveler.cz?

"Náročné požadavky na výživu mých koní splňují jedině krmiva značky Höveler - v ČR nejsnadnější a nejlevnější cesta k nim je rozhodně přes eshop Höveler.cz.," tvrdí drezurní jezdkyně Tereza Hábová. E-shop Höveler.cz se zabývá nákupem a prodejem produktů firmy Höveler Spezialfutterwerke a zároveň výrobou a prodejem některých zemědělských plodin, zejména obilovin a olejnin. Naše produkty samozřejmě předkládáme i našim koním, kteří jsou nejlepší ukázkou kvality sortimentu. Vzhledem k povaze zboží preferujeme v našem e-shopu osobní odběr. Není však výjimkou vzájemná dohoda a případný dovoz až do Vaší stáje. Spokojenost zákazníka je pro nás alfa omega veškerého jednání, proto doufáme, že se k nám budete rádi vracet.

Zvýhodněné cestovné

Za zvýhodněné cestovné Vám dovezeme zboží do Prahy a dále pak na trase Hradec Králové – Vysoké Mýto – Litomyšl – Moravská Třebová – Mohelnice – Olomouc – Brno. Bližší informace získáte na www.hoveler.cz.

Vychází zářijové číslo časopisu Jezdectví 2021

Vychází srpnové číslo časopisu Jezdectví 2021

Vychází zářijové číslo časopisu Jezdectví 2021

Vychází srpnové číslo časopisu Jezdectví 2021

Buďte vždy v obraze s magazínem Jezdectvi.cz.
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte tak nejrychlejší přístup k zásadním novinkám a akcím.

Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.